17-miesięczna córeczka Beyonce nosi buty na obcasie?!

Dziewczynka dostała je w prezencie.

Mała Blue Ivy ma dopiero 17. miesięcy, ale jej garderoba już jest godna pozazdroszczenia. Ostatnio dziewczynka dostała od rodziców koronę, a teraz Beyonce pokazała pierwsze szpilki swojej córeczki!

BeyonceScreen Tumblr.com

Różowe butki na obcasie od Toma Forda są podobno zaprojektowane specjalnie dla Blue Ivy. To prezent od projektanta.

Beyonce i Jay-Z, nazywani królewską rodziną hip-hopu, traktują swoją pociechę jak prawdziwą królewnę. Szkrab ma własną koronę z fioletowym aksamitem, wysadzaną perłami i diamencikami.

BeyonceScreen Tumblr.com

Beyonce pokazała również brzoskwiniową, zwiewną sukienkę w wyjątkowo małym rozmiarze. To również najprawdopodobniej własność jej córeczki.

BeyonceScreen Tumblr.com

Jeśli designerskie buciki rzeczywiście należą do Blue Ivy, nie będą pierwszym drogim obuwiem jakie ma. W kwietniu, Jay-Z pokazał na swoim blogu malutkie sportowe buty od Jeremy'ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas.

Jay-ZScreen Lifeandtimes.com

Rodzice do minimum ograniczają publiczne pokazywanie się z córeczką. Ciekawość fanów zaspokajają publikując zdjęcia dziewczynki na swoim blogach. Ostatnio Beyonce pokazała również fotkę zza kulis jednej z jej najnowszych sesji zdjęciowych. Na zdjęciu piosenkarka schyla się nad wózeczkiem Blue Ivy, która dotyka nosa mamy paluszkiem. Uroczy widok, prawda?

BeyonceScreen Tumblr.com

aga