Lubert przeprasza fanów!

Oświadczenia gwiazd.
Lubert przeprasza fanów! Oświadczenia gwiazd Fani zespołu Volver poczuli się urażeni. Tomek Lubert przyznał, że ma dość rozdawania autografów i wszystkiego, co jest z tym związane. Teraz przeprasza fanów Fani zespołu Volver poczuli się urażeni. Wszystko przez wpis Tomka Luberta na Facebooku. Gitarzysta przyznał, że ma dość rozdawania autografów i wszystkiego, co jest z tym związane: "Powiem wprost - nienawidzę , ale to szczerze nienawidzę rozdawania autografów , robienia zdjęć po koncercie, głupich gadek i wszystkiego, co łączy się z tym gównem niezwiązanym z muzyką.. I nie jest to ignorowanie fanów" - pisze Lubert. Fani grupy szybko zareagowali i od razu zwrócili się do nas. A my oczywiście do Tomasza o wyjaśnienie sprawy. Okazuje się, że Lubert był źle zrozumiany i przeprasza za zaistniałą sytuację: "Moi Drodzy, tych kilka zdań wyrwanych z kontekstu nie świadczy o tym, żebym nie szanował i nie lubił moich przefantastycznych fanów, wręcz przeciwnie. Dlatego jeśli ktoś poczuł się urażony, to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Tomek Lubert". Topór wojenny między fanami a Tomkiem można spokojnie zakopać. Konflikt zażegnany? Pokaże to frekwencja na najbliższym koncercie.

Fani zespołu Volver poczuli się urażeni. Wszystko przez wpis Tomka Luberta na Facebooku. Gitarzysta przyznał, że ma dość rozdawania autografów i wszystkiego, co jest z tym związane:

Powiem wprost -nienawidze , ale to szczerze nienawidze rozdawania autografow , robienia zdjec po koncercie, glupich gadek, i wszystkiego tego co laczy sie z tym gownem nie zwiazanym z muzyka .. I nie jest to ignorowanie fanow - pisze Lubert (pisownia oryginalna).

Fani grupy szybko zareagowali i od razu zwrócili się do nas. A my oczywiście to Tomasza o wyjaśnienie sprawy. Okazuje się, że Lubert był źle zrozumiany i przeprasza za zaistniałą sytuację:

Moi Drodzy, tych kilka zdań wyrwanych z kontekstu nie świadczy o tym, żebym nie szanował i nie lubił moich przefantastycznych fanów, wręcz przeciwnie. Dlatego, jeśli ktoś poczuł się urażony to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Tomek Lubert.

Topór wojenny między fanami a Tomkiem można spokojnie zakopać. Konflikt zażegnany? Pokaże to frekwencja na najbliższym koncercie.

Mrock

Zobacz także:

Lubert olewa fanów? Ma DOSYĆ

Tomek Lubert: Żal mi tych uczestników

Szał ciał na OSIEMNASTCE "Playboya"