Ola Szwed znów zmieniła fryzurę

Gwiazda po metamorfozie.
Ola Szwed znów zmieniła fryzurę Gwiazda po metamorfozie Ola Szwed przefarbowała włosy na wiśniowy brąz. W nowym wydaniu pojawiła się na Warsaw Fashion Street. Za nową fryzure gwiazdy odpowiedzialny jest Kajetan Góra Kobieta zmienną jest i dlatego nie dziwi nas, że po raz kolejny Ola Szwed zdecydowała się na zmianę fryzury. W marcu postawiła na radykalną zmianę - ścięła i przefarbowała włosy. Za tę naprawdę udaną metamorfozę odpowiedzialny był znany fryzjer Kajetan Góra. Nie dziwi, więc fakt, że gwiazda po raz kolejny zdecydowała się skorzystać z usług Kajetana Góry. Tym razem zmiana nie była tak radykalna. Ola przefarbowała włosy na wiśniowy brąz. W nowym wydaniu pojawiła się na Warsaw Fashion Street i trzeba przyznać, że prezentowała się znakomicie.

Kobieta zmienną jest i dlatego nie dziwi nas, że po raz kolejny Ola Szwed zdecydowała się na zmianę fryzury. W marcu postawiła na radykalną zmianę - ścięła i przefarbowała włosy. Za tę metamorfozę odpowiedzialny był znany fryzjer Kajetan Góra. Aż 54 % czytelników Plotka w sondzie zdecydowało, że to udana przemiana. Nie dziwi, więc fakt, że gwiazda po raz kolejny zdecydowała się skorzystać z usług Kajetana Góry. Tym razem zmiana nie była tak radykalna. Ola przefarbowała włosy na wiśniowy brąz. W nowym wydaniu pojawiła się na Warsaw Fashion Street i trzeba przyznać, że prezentowała się znakomicie. Jak wam się podoba nowa fryzura Oli Szwed? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz także:

Ola Szwed z przyjacielem. Przyjaźń czy kochanie?

Ola Szwed ścięła i przefarbowała włosy!

Polak czesze gwiazdy w Cannes!

Jak ci się podoba Ola Szwed w nowej fryzurze?
Więcej o:
Komentarze (26)
Ola Szwed znów zmieniła fryzurę
Zaloguj się
 • ziazia

  Oceniono 3 razy 3

  fryzurka fajna-ale ten kolor -tylko ją postarza

 • skarabeuszek

  Oceniono 4 razy 2

  ona nigdy ładna nie była a fryzura nic przy tym nie zmieniła Olka ma dziwną urodę coś z nią jest nie tak zawsze wygląda powaznie i tak będzie się przykro starzała bo ten typ tak ma.Ładna na buzi jest Kazadi ale za to figure ma tragiczną ,gdyby się pozamieniały z częściami ciała to wtedy byłaby ładna JEDNA LASKA

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  zeby wykonac taka fryzure to potrzebny jest"znany fryzjer"-???-dajcie mi maszynke-i zaraz to wykonam!-i oczywiscie chetna.

 • sensacja

  Oceniono 4 razy 2

  Fryzura jest ładna, tylko nie dla niej, wygląda starzej. Co do koloru, to nie wiem gdzie widzicie ten wiśniowy brąz?

 • fafur

  Oceniono 2 razy 2

  ciocia klocia....

 • mika17

  Oceniono 4 razy 2

  Czy redakcja wie jak wygladaja wisnie? Radze udac sie do okulisty. Kolor fajny, ale ta fryzura dodaje jej lat, wyglada jakyb miala 40-tke.

 • nasuada

  Oceniono 1 raz 1

  Cóż jej pozostało, lansować się na pokazacvh mody, bo z "aktorstwa" na pewno już nic nie będzie.

 • rosomak

  Oceniono 3 razy 1

  Do zazdrosnikow, Ola Szwed zawsze wyglada dobrze.

 • pan.yabu

  Oceniono 1 raz 1

  szału ni ma...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX