Orzechowska wkurzyła Majdana. OŚWIADCZENIE

Konflikty gwiazd.

Głośno znów o Agnieszce Orzechowskiej. Ta przesympatyczna dziewczyna od pewnego czasu stara się przekonać media, że miała romans z Radosławem Majdanem. Doniesienia dementował sam zainteresowany, ale efektu to nie przyniosło. Polska Angelina Jolie idzie zatem w zaparte i kolejny raz mówi publicznie, że bliższe spotkania z piłkarzem miały miejsce. Jak było naprawdę?

Być może nigdy się nie dowiemy. Póki co, menadżer Majdana Marcin Szczutkowski wydał oświadczenie w tej sprawie. Ma najwyraźniej dość zabawy z plotki i domysły.

Przykre jest, choć w sumie zrozumiałe, bo przecież chodzi o kasę, że podrzędne brukowce podsycają te wyssane z palca informacje, promując i w ten sposób realizując cel osób pokroju taniej podróbki Angeliny Jolie  (przepraszam Angelinę, za podawanie jej personaliów w kontekście osoby Agnieszki Orzechowskiej).
Nie muszę chyba kolejny raz dementować tych brukowych rewelacji, jakoby Radosław Majdan miał kiedykolwiek bliższy kontakt z tą Panią, o której mowa. Sam Radek nie komentował tych newsów, gdy uznał je za śmieszne i nie warte zaprzątania sobie głowy. Wypowiedział się na ten temat jedynie raz - zapytany wprost przez Kubę Wojewódzkiego w jego programie - odpowiedź była krótka i jednoznaczna.
Generalnie unikamy osób pokroju pani Agnieszki Orzechowskiej.

Mrock

Zobacz także:

Orzechowska pokazała pupę! FOTO

Co Orzechowska wyprawia ze swoimi tancerzami?

Orzechowska: Ojciec ZŁAMAŁ MI NOS. WBIJAŁ NÓŻ w plecy i brzuch