Z ostatniej chwili: Winehouse ODWOŁAŁA koncert w Polsce

Koncerty gwiazd.
Winehouse odwołała koncert w Polsce Koncerty gwiazd Menadżerowie Amy Winehouse poszli po rozum do głowy i odwołali całą trasę artystki. W tym koncert w Polsce, który zaplanowany był na 30 lipca. Koszmar. To słowo najlepiej oddaje to co działo się na scenie parku Kalemegdan w Belgradzie, gdzie w sobotę odbył się koncert Amy Winehouse. Według relacji osób, które brały udział w tym wydarzeniu, gwiazda weszła na scenę kompletnie pijana. To zresztą widać na filmikach zamieszczonych w sieci. Amy przed 20-tysięczną publicznością słaniała się na nogach i co chwilę uciekała ze sceny. Zagrała jednak cały koncert. Gwiazdą tej imprezy był również Moby, który na swoim Twitterze napisał: "Gram na festiwalu w Serbii z Amy, która właśnie mamrocze na scenie... Ech, czy nikt nie może jej powstrzymać? To rozdzierające." Rzeczywiście widok Amy na scenie w Serbii tylko wywoływał współczujcie. Gwiazda nie mogła zaśpiewać swoich piosenek, więc Moby otworzył swój koncert piosenką "Rehab" (czyli "Odwyk") z repertuaru Amy. Menadżerowie Amy poszli po rozum do głowy i odwołali całą trasę artystki. W tym koncert w Polsce, który zaplanowany był na 30 lipca. "Otrzymaliśmy wczoraj w nocy wiadomość od managementu Amy, dotyczącą odwołania całej europejskiej trasy ze względu na stan zdrowia artystki" - czytamy w oświadczeniu organizatorów ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Może to i dobrze. Winehouse przydałby się odwyk, a nie trasa koncertowa. Obyśmy więcej nie musieli jej widzieć w tak złym stanie.

Koszmar. To słowo najlepiej oddaje to co działo się na scenie parku Kalemegdan w Belgradzie, gdzie w sobotę odbył się koncert Amy Winehouse. Według relacji osób, które brały udział w tym wydarzeniu, gwiazda weszła na scenę kompletnie pijana. To zresztą widać na filmikach zamieszczonych w sieci. Amy przed 20-tysięczną publicznością słaniała się na nogach i co chwilę uciekała ze sceny. Zagrała jednak cały koncert. Gwiazdą tej imprezy był również Moby, który na swoim Twitterze napisał:

Gram na festiwalu w Serbii z Amy, która właśnie mamrocze na scenie... Ech, czy nikt nie może jej powstrzymać? To rozdzierające.

Rzeczywiście widok Amy na scenie w Serbii tylko wywoływał współczujcie. Gwiazda nie mogła zaśpiewać swoich piosenek, więc Moby otworzył swój koncert piosenką "Rehab" (czyli "Odwyk") z repertuaru Amy. Przed chwilą Plotek dowiedział się, że menadżerowie Amy poszli po rozum do głowy i odwołali całą trasę artystki. W tym koncert w Polsce, który zaplanowany był na 30 lipca.

Otrzymaliśmy wczoraj w nocy wiadomość od managementu Amy, dotyczącą odwołania całej europejskiej trasy ze względu na stan zdrowia artystki - czytamy w oświadczeniu organizatorów ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011

Może to i dobrze. Winehouse przydałby się odwyk, a nie trasa koncertowa. Obyśmy więcej nie musieli jej widzieć w TAKIM stanie:

Ally

Zobacz także:

Pijana Winehouse daje koncert. WIDEO

Winehouse pokazała piersi. 18+

Anna Teliczan z "Mam Talent" nagrała płytę!