PREMIERA: Alicja Janosz WRACA z nową piosenką!

Zobacz jak dzisiaj wygląda Alicja Janosz.
Powrót Alicji Janosz Zwyciężczyni "Idola" wraca z nową piosenką. Alicja Janosz przez ostatnie lata przygotowywała swój powrót na scenę. Wrażliwość muzyczną kształciła pod okiem najlepszych muzyków grających bluesa i reggae Alicja Janosz przez ostatnie lata przygotowywała swój powrót na scenę. Wrażliwość muzyczną kształciła pod okiem najlepszych muzyków grających bluesa i reggae, m.i.n zespołu HooDoo Band i Piotra Banacha. Pierwszy singiel "Jest jak jest" zapowiada i promuje jej nadchodzącą płytę. Stylistycznie nijak nie nawiązuje do twórczości piosenkarki z pierwszych lat kariery. Autorką tekstu i muzyki jest sama Alicja. - Piosenka "Jest Jak Jest" powstała jako jeden z pierwszych utworów, krótko po tym jak rozpoczęliśmy pracę nad płytą. Wymyśliliśmy ją wspólnie z moim mężem Bartkiem Niebieleckim, który jest także producentem całego krążka - powiedziała Alicja. Niebawem ukaże się teledysk do tej piosenki, a całej autorskiej płyty będzie można posłuchać tuż po wakacjach.

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola", Alicja Janosz, przez ostatnie lata przygotowywała swój powrót na scenę. Swoją wrażliwość muzyczną kształciła pod okiem najlepszych muzyków grających bluesa i reggae, m.i.n zespołu HooDoo Band i Piotra Banacha. Pierwszy singiel "Jest jak jest" zapowiada i promuje jej nadchodzącą płytę. Stylistycznie nijak nie nawiązuje do twórczości piosenkarki z pierwszych lat kariery. Autorką tekstu i muzyki jest sama Alicja.

Piosenka "Jest Jak Jest" powstała jako jeden z pierwszych utworów, krótko po tym jak rozpoczęliśmy pracę nad płytą. Wymyśliliśmy ją wspólnie z moim mężem Bartkiem Niebieleckim, który jest także producentem całego krążka - powiedziała Alicja w rozmowie z Plotkiem.

Niebawem ukaże się teledysk do tej piosenki, a całej autorskiej płyty będzie można posłuchać tuż po wakacjach.


Oceńcie sami, jak czas i współpraca z bluesowym zespołem HooDoo Band wpłynęły na młodą wokalistkę i poznajcie twórczość dojrzałej muzycznie Alicji Janosz. Na dobry początek tej znajomości dynamiczny utwór "Jest jak jest". Podoba się wam?

Alicja Janosz - "Jest jak jest":

Zobacz jak dzisiaj wygląda Alicja Janosz! >>>

 

elv

Zobacz także:

Alicja Janosz kończy 26 lat!

Ala Janosz w podróży poślubnej. Foto

Janosz zatrudniła własnego męża