Wiemy co DZIŚ Doda pokaże na Top Trendy!

Będzie się działo.
Wiemy co DZIŚ Doda pokaże na Top Trendy! Będzie się działo Podczas dzisiejszego koncertu Dody na festiwalu "Top Trendy" na scenie pojawią się bajkowe i mityczne stworzenia. Będą też balet i efekty specjalne W piątek wieczorem Doda trafiła do szpitala na zabieg ortopedyczny. Mimo bólu i słabego samopoczucia, gwiazda nie zawiodła fanów i zagrała wczoraj koncert w Gostyniu. Stamtąd w nocy helikopterem poleciała do Sopotu. Dziś czuje się lepiej i wystąpi na festiwalu "Top Trendy". Doda przygotowała mnóstwo niespodzianek. - Dołożyliśmy wszelkich starań, by koncert zatytułowany "Siedem pokus" był pełen atrakcji. Na scenie pojawią się bajkowe i mitologiczne stworzenia, takie jak fauny, minotaury, elfy czy centaury. Będzie balet, efekty specjalne, a wszystko nawiązuje do klimatu płyty "The Seven Temptations". Poza tym, Doda zaśpiewa sporo nowych piosenek. Nie zabraknie też starych hitów, o które poprosili organizatorzy. Przez kilkadziesiąt minut trwania koncertu widz na pewno nie będzie się nudził - powiedział Rafał Rabczewski, menedżer koncertowy artystki. Piosenkarka mimo ostatnich problemów zdrowotnych nie zamierza zawieść fanów. Po raz kolejny będzie chciała pokazać swoją wielkość imponującym show. Czy jej się to uda? Koncert Dody już dziś na festiwalu "Top Trendy".

W piątek wieczorem Doda trafiła do szpitala na zabieg ortopedyczny. Mimo bólu i słabego samopoczucia gwiazda nie zawiodła fanów i zagrała wczoraj koncert w Gostyniu. Stamtąd w nocy helikopterem poleciała do Sopotu. Dziś czuje się lepiej i wystąpi na festiwalu "Top Trendy". Doda przygotowała mnóstwo niespodzianek. Jak zdradza Rafał Rabczewski, menadżer koncertowy artystki:

Dołożyliśmy wszelkich starań, by koncert zatytułowany "Siedem pokus" był pełen atrakcji. Na scenie pojawią się bajkowe i mitologiczne stworzenia, takie jak fauny, minotaury, elfy czy centaury. Będzie balet, efekty specjalne a wszystko nawiązuje do klimatu płyty "The Seven Temptations". Poza tym Doda zaśpiewa sporo nowych piosenek. Nie zabraknie też starych hitów, o które poprosili organizatorzy. Przez kilkadziesiąt minut trwania koncertu widz na pewno nie będzie się nudził.

Piosenkarka mimo ostatnich problemów zdrowotnych nie zamierza zawieść fanów. Po raz kolejny będzie chciała pokazać swoją wielkość imponującym show. Czy jej się to uda? Koncert Dody już dziś na festiwalu "Top Trendy".

elv

Zobacz TO:

Doda trafiła DO SZPITALA!

Nergal CHWALI nową płytę Dody

Złote wymioty, hieny, penis - kontrowersyjne okładki płyty Dody