Uczestniczka francuskiego "X-Factor" w kreacji Minge!

Sukces Polki.

Polska projektantka Eva Minge może odnotować kolejny międzynarodowy sukces. Niedawno na festiwalu w Cannes w kreacji jej autorstwa brylowała Adriana Karambeu, a teraz sukienkę ze słynnej kolekcji "Solidarity" wybrała jedna z uczestniczek francuskiego "X-Factor" Marina d'Amico. Białą kreację wykonano z  jedwabnej tkaniny i tiulu z dodatkiem koralików.

Trzeba przyznać, że Eva Minge ma szczęście do "X-Factor". Jej kreacje wybrała jurorka angielskiej edycji, Cheryl Cole, a teraz francuska uczestniczka. Może najwyższa pora na edycję Polską? Kto wybierze suknię Minge? Może Maja Sablewska, Ada Szulc albo Michał Szpak...?

Marina d'Amico w kreacji Minge we francuskim "X-Factor":

Aik

Zobacz TO:

Eva Minge kończy 44 lata

Minge i jej syn Oskar zdradzają sekrety

Miała wpadkę z angielskim. Teraz ją zaprojektuje

Więcej o:
Komentarze (17)
Uczestniczka francuskiego "X-Factor" w kreacji Minge!
Zaloguj się
 • oneandonly

  Oceniono 4 razy 2

  te edycje brytyjskie francuskie itd. sa duzo bardziej profesjonalne. jest jakas scenografia, uklady taneczne, itp. mozna sie poczuc jak na koncercie prawidziwej gwiazdy. nasza edycja jest na niskim poziomie w odroznieniu do innych.

 • bratek2

  Oceniono 1 raz 1

  i coz to za kreacja ? gdzie mozna sie w niej pokazac, poza wlasnie takimi show, czy wybiegami modowymi ? ktora laska wyszlaby w niej na ulice, reka do gory ?

 • bushineko

  Oceniono 1 raz 1

  oneandonly zgadzam się z Tobą...w polskim X-Factor za mało jest show a za dużo stania w miejscu

 • krapkovsky

  Oceniono 1 raz 1

  piękna sukienka, fajne buty. : )

 • xfactor.

  Oceniono 1 raz 1

  To jest show na scenie ! a nie jakaś bieda jak w tvn :/

 • gonzo

  Oceniono 1 raz 1

  TVN-ie patrz i ucz się...można zrobić fajny występ? można....ale w TVN-ie oczywiście zawsze w tle muszą tańczyć ludzie Egurrolli...świetna scenografia i pomysł.

 • bushineko

  Oceniono 2 razy 0

  wow świetny występ:) fajny głos ma ta dziewczyna.

  tak btw w angielskiej wersji jest 4 jury, we francuskiej 4 to czemu do jasnej cholery w Polsce jest 3?! Jak zwykle muszą coś zrąbać.

 • agunia13124

  0

  Fajny fryz ;)

 • sto_twarzy

  0

  Mi się występ średnio podobał. Trochę przerost formy nad treścią: słychać że dziewczyna słabo śpiewa, więc postawiono w jej występie na show. I show wyszło fajnie, ale co z tego?Ja osobiście wolę słuchać dobrze wykonanej piosenki niż oglądać przebranych tancerzy i dziewczynę niepewnie wśród nich wydającą z siebie głos. Wykonanie przez Gienka "Layli", czy przez Adę "Fields of gold" było esencją talentu samą w sobie... Nie chcę takiego show w ich wykonaniu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX