Maja Frykowska schudła 10 kilo

Jak odchudza się aktorka?
Maja Frykowska schudła 10 kilo Jak odchudza się aktorka? Maja Frykowska schudła ostatnio 10 kilo. - Po prostu staram się zdrowo odżywiać, jem warzywa i białe mięso. Nie palę, bardzo rzadko pijam alkohol - mówi Maja. W naszym cyklu "diety gwiazd" sławne osoby zdradzają tajemnicę swojego znakomitego wyglądu. Jedną z takich osób jest Maja Frykowska. Aktorka i prezenterka wygląda coraz lepiej. Na premierze nowego spektaklu w Teatrze Capitol prezentowała się wyjątkowo rewelacyjnie. W rozmowie z nami Maja zdradziła: - Nie ma żadnej tajemnicy. Po prostu staram się zdrowo odżywiać, jem warzywa i białe mięso. Nie palę, bardzo rzadko pijam alkohol. Staram się wykonywać też ćwiczenia fizyczne. Czasem korzystam z zabiegów oczyszczających jelita. W sumie przez ostatnie miesiące schudłam około 10 kilo. Efekty są widoczne gołym okiem. Maja prezentuje się znakomicie.

W naszym cyklu "diety gwiazd" sławne osoby zdradzają tajemnicę swojego znakomitego wyglądu. Jedną z takich osób jest Maja Frykowska. Aktorka i prezenterka wygląda coraz lepiej. Na premierze nowego spektaklu w Teatrze Capitol prezentowała się jednak wyjątkowo rewelacyjnie. W rozmowie z nami Maja zdradziła:

Nie ma żadnej tajemnicy. Po prostu staram się zdrowo odżywiać, jem warzywa i białe mięso. Nie palę, bardzo rzadko pijam alkohol. Staram się wykonywać też ćwiczenia fizyczne. Czasem korzystam z zabiegów oczyszczających jelita. W sumie przez ostatnie miesiące schudłam około 10 kilo.

Efekty są widoczne gołym okiem. Maja prezentuje się znakomicie.

Aik

Zobacz także:

Figurska jak Frykowska - dwie gwiazdy, jedna kreacja!

Niezwykła historia Frykowskich

Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia