Candy Girl: Nie jestem w ciąży

Ale...
Candy Girl: Nie jestem w ciąży Piosenkarka zdementowała pogłoski na swój temat. Kilka dni temu fotoreporterzy zrobili Candy Girl zdjęcia, z których mogło wynikać, że jest w ciąży. W rozmowie z Plotkiem gwiazda zdementowała te informacje. Kilka dni temu fotoreporterzy zrobili Candy Girl zdjęcia, z których mogło wynikać, że jest w stanie błogosławionym. W rozmowie z nami gwiazda jednak dementuje te informacje: - Kiedy przechodziłam obok słynnego i drogiego butiku właśnie trwała impreza na otwarcie. Było kilku fotoreporterów i gwiazd. Zrobiono mi zdjęcia, a że wracałam wtedy z siłowni, to mogłam rzeczywiście wyglądać nieco niekorzystnie. Byłam zmęczona i nabrałam w usta kawy. To rzeczywiście niezbyt udane zdjęcie. Ale na pewno nie jestem w ciąży - mówi Candy. Dzień później na imprezie Plejady Candy Girl wyglądała znakomicie. I rzeczywiście widać, że nie jest w ciąży.

Kilka dni temu fotoreporterzy zrobili Candy Girl zdjęcia, z których mogło wynikać, że jest w stanie błogosławionym. W rozmowie z nami gwiazda jednak dementuje te informacje:

Kiedy przechodziłam obok słynnego i drogiego butiku właśnie trwała impreza na otwarcie. Było kilku fotoreporterów i gwiazd. Zrobiono mi zdjęcia, a że wracałam wtedy z siłowni, to mogłam rzeczywiście wyglądać nieco niekorzystnie. Byłam zmęczona i nabrałam w usta kawy. To rzeczywiście niezbyt udane zdjęcie. Ale na pewno nie jestem w ciąży - mówi Candy.

Dzień później na imprezie Plejady Candy Girl wyglądała znakomicie. I rzeczywiście widać, że nie jest w ciąży.

Candy Girl w drodze z siłowni:

Candy Girl dzień później na imprezie Plejady:

Aik

Zobacz TO:

Candy Girl jest w ciąży?

Sterczące sutki siostry Candy Girl

Candy Girl VS siostra. Która ładniejsza?

Więcej o:
Komentarze (13)
Candy Girl: Nie jestem w ciąży
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 6 razy 6

  Miała wzdęcia...

 • siwistak

  Oceniono 4 razy 4

  Z pewnością ciąże poznaję się po wydymanych policzkach

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  a juz zrobiłam sobie nadzieję , ze ten je,,ny la..ciąg zniknie z mojego życia! i przestanie sie lansowac na pudelku, kundelku i yorku.A tu d..pa

 • marcelito

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to ku... w ogóle jest? Czyżby brak tematów w Plotku, że wyciągają jakieś gó... z dupy?

 • jajcarz

  Oceniono 1 raz 1

  tonący brzytwy się chwyta. Teraz pewnie na łamach Faktu tudzież jakiegoś innego szmatławca będzie opowiadała , o tym że nie jest. Będą potem rozmowy o tym jak ludzie potrafią plotkować itd.

 • pesado

  Oceniono 3 razy 1

  Brzydkie ma nogi strasznie! ale naprawde Bleeeeeee!;/////////

 • radika15

  Oceniono 1 raz 1

  ta super..

 • lasicovata

  0

  Fajnie się ubiera! :) www.tinyurl.pl?S30VzoML

 • gagula

  0

  ma leginsy z chińskiego bazaru !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX