Candy Girl jest w ciąży?

Wygląda zupełnie inaczej.
Candy Gril jest w ciąży? Wygląda zupełnie inaczej Candy Girl wyraźnie przytyła. Czy jest w ciąży? - Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić - mówi jej menedżer Candy Girl ostatnio przytyła. Spójrzcie. Zdjęcie po prawej było zrobione półtora miesiąca temu. Candy pojawiła się wówczas na gali ''Plotki Roku 2010'' ze swoim partnerem. Była wtedy bardzo szczupła. Zdjęcie po lewej zrobiono niedawno. Candy nie ma już wystających kości policzkowych i wyraźnie waży więcej. Candy robi teraz karierę w Chinach. Związana jest z tajemniczym Francuzem. Ciekawe, czy zmiana jej figury to efekt chińskiej diety czy też może Candy jest w ciąży? Jej menedżer Adam Jaworski mówi: - Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić.

Candy Girl ostatnio przytyła. Spójrzcie. Zdjęcie po prawej było zrobione półtora miesiąca temu. Candy pojawiła się wówczas na gali ''Plotki Roku 2010'' ze swoim partnerem. Była wtedy bardzo szczupła. Zdjęcie po lewej zrobiono niedawno. Candy nie ma już wystających kości policzkowych i wyraźnie waży więcej.

Candy robi teraz karierę w Chinach. Związana jest z tajemniczym Francuzem. Ciekawe, czy zmiana jej figury to efekt chińskiej diety czy też może Candy jest w ciąży? Jej menedżer Adam Jaworski mówi:

Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić.

 

Rudy

 

Zobacz to:

Magda Modra pokazała nogi. Sexy?!

Eurowizja: 7 powodów, dla których przegraliśmy

Piękne kobiety Middleton

Więcej o:
Komentarze (39)
Candy Girl jest w ciąży?
Zaloguj się
 • zyletta

  Oceniono 2 razy 2

  urodzi dropsa

 • angelika5

  Oceniono 2 razy 2

  Nie jest ;) Zapytałam ją na facebooku i odpowiedziała stanowczo, że nie ! ;)

 • lena85

  Oceniono 2 razy 2

  Who cares? Nawet jeśli, to za kilka m-cy się przekonamy...

 • drewienko89

  Oceniono 4 razy 2

  Jest taką samą pustą , nie szanującą się kobietą jak jej bratowa... ;]Ludzie się nie zmieniają. Przez łóżko do kariery... ona nie ma głosu... posłuchajcie sobie jej siostry . jej siostra jest nie znana.. ale ma lepszy głos....

 • patrycja...

  Oceniono 2 razy 2

  Nie poznałabym jej na lewym zdjęciu, no chyba, że zdjełaby okulary. Plotku może to też zależy od makijażu , ciuchów, a nawet jak jest w ciąży to fajnie.

 • ewelq

  Oceniono 4 razy 2

  Mam ją gdzieś. Myśli ,że jak nagrała jakiś szajs to jest fajna.

 • dana_23

  Oceniono 4 razy 2

  OMG no i co ? Dziwne to, przecież jest kobietą...
  No bez przesady
  A jakby nawet to była prawda, to kto nie chciałby mieć takiej cukierkowej mamy ;) ?

 • czarnuszkaa

  Oceniono 4 razy 2

  Nie widzicie,ze ona pije kawe i pewnie akurat złapali ja jak miała pełne usta,a nie od razu ze jest opuchnięta. Ludzie trochę logiki

 • woohoo

  Oceniono 2 razy 2

  jeszcze naprawde żałośni, mojego znajomego znajomy zna ją bardzo dobrze i podobno jest świetną dziewczyną, skąd w was tyle nienawiści?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX