Kuźniar nie lubi internautów?

Prowadzący "X-Factor".

Jarosław Kuźniar nie ma łatwego życia. Od kiedy został prowadzącym "X-Factor" zainteresowanie jego osobą jest tak duże, ma gwiazda ma tego dość. Piszą o nim tabloidy a paparazzi śledzą niemal każdy jego krok. W ostatnich wywiadach mówił, że doszło do tego, że zaglądają mu nawet do reklamówek z zakupami...

Ale nie to jest według Kuźniara najgorsze. Dziennikarza dobija poziom komentarzy w polskim internecie. Pod niemal każdym newsem o nim pojawiają się nieprzychylne opinie. Gdy tylko może odgryza się komentującym. Tak było w ostatnim "X-Factor", gdzie zapytał Matsa, co by powiedział tym, którzy źle o nim piszą. Mats wyznał, że się tym nie przejmuje, bo ci ludzie są puści.

Kuźniar był ewidentnie zadowolony z opinii młodego artysty, bo ten powiedział to, co najwidoczniej Kuźniarowi ciśnie się na usta od dawna.

Ma rację? A może Jarosławowi po prostu inni zazdroszczą?

Mrock

Zobacz także:

Mozil: Ja pier*ole! KuPa Wojewódzki

Wow! Dłuuugie nogi Mai Sablewskiej

"Tylko muzyka": największy przegrany, zwycięzcy, jurorzy

Więcej o:
Komentarze (24)
Kuźniar nie lubi internautów?
Zaloguj się
 • jkjk

  Oceniono 6 razy 6

  Jarku Kuźniar nie przejmuj się tak w końcu internauci to tylko sfrustrowani ludzie którym nic w życiu nie wychodzi muszą kogoś krytykować żeby się lepiej poczuć

 • fan_sochackiej

  Oceniono 7 razy 5

  kuzniar spoko koleś

 • arscantata

  Oceniono 6 razy 4

  i gdzie tu znak ze nie lubi? Zapytał Matsa, co by powiedział tym ludziom. "Ewidentnie był zadowolony z odpowiedzi". Plociuch, weź czasami stuknij grzywą o ścianę zanim coś napiszesz bo "ewidentnie" jesteś idiotą.

 • fruzka

  Oceniono 3 razy 3

  haha, sierotka marysia sie dowartosciowuje, chlusnij se jarus glebszego, to sie bedziesz mniej przejmowal :D

 • dmm

  Oceniono 7 razy 3

  e taam, ja go lubię, spoko jest.

 • dmm

  Oceniono 2 razy 2

  ej, to zdjęcie do tego newsa mnie rozwala. :D Kuźniar z zezem. :D:D:D

 • m4rc1n31

  Oceniono 4 razy 2

  fan_sochackiej - pierwszy raz się z tobą zgodzę.

 • lojzo

  Oceniono 4 razy 2

  mówiąc szczerze to niezbyt go lubię. jeszcze nic za bardzo nie osiągnął, pojawił się w jednym programie a tylko się czepia różnych ludzi, np. Rusin, internautów itp. facetowi brak chyba nieco dystansu do siebie albo rola prezentera i osoby rozpoznawalnej i popularnej go przerosła.

 • mozg16

  Oceniono 8 razy 2

  toleruje go i jego wpadki jest zakrencony ,wole jego niż tego ksiedza i prokopa:D z mam talent. on jest lepszym prowadzącym!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX