Oto NOWA MIŁOŚĆ Dody!

Tym razem Hiszpan?
Nowa miłość Dody? Tym razem Hiszpan? Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Podobno jest zainteresowana piłkarzem Legii Warszawa, Inakim Astizem Venturą. Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Nasi informatorzy zauważyli w sobotę gwiazdę na trybunach podczas meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Skąd u Dody takie niecodzienne zainteresowanie piłką nożną? Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda przyszła kibicować hiszpańskiemu, 28-letniemu przystojniakowi Inakiemu Astiz Venturze, który od niedawna gra w barwach warszawskiego klubu. Czyżby to on był nowym obiektem westchnień Dody? - Od kilku dni Doda cały czas jest myślami jakby gdzieś indziej. I nie jest to spowodowane tylko przygotowaniami do premiery nowej płyty. Szybko wróciła do Warszawy by zdążyć na mecz, w którym grał Inaki. Na razie trudno wyrokować, czy coś z tego będzie - zdradza nasz informator. Wygląda na to, że maj będzie dla Dody miesiącem pełnym emocji nie tylko w życiu zawodowym...

Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Nasi informatorzy zauważyli wczoraj gwiazdę na trybunach podczas meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Skąd u Dody takie niecodzienne zainteresowanie piłką nożną? Jak udało nam się dowiedzieć gwiazda przyszła kibicować hiszpańskiemu, 28-letniemu przystojniakowi Inakiemu Astiz Venturze, który od niedawna gra w barwach warszawskiego klubu. Czyżby to on był nowym obiektem westchnień Dody?

Od kilku dni Doda cały czas jest myślami jakby gdzieś indziej. I nie jest to spowodowane tylko przygotowaniami do premiery nowej płyty. Wczoraj szybko wróciła do Warszawy by zdążyć na mecz, w którym grał Inaki. Na razie trudno wyrokować czy coś z tego będzie - zdradza nasz informator.

Wygląda na to, że maj będzie dla Dody miesiącem pełnym emocji nie tylko w życiu zawodowym.

Tak wygląda Inaki Astiz Ventura:

Aik

Zobacz także:

Doda dostała ukończoną płytę!

Fokus tłumaczy się z kawałka z Dodą

Doda ufundowała studio w Ciechanowie!