Oto NOWA MIŁOŚĆ Dody!

Tym razem Hiszpan?
Nowa miłość Dody? Tym razem Hiszpan? Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Podobno jest zainteresowana piłkarzem Legii Warszawa, Inakim Astizem Venturą. Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Nasi informatorzy zauważyli w sobotę gwiazdę na trybunach podczas meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Skąd u Dody takie niecodzienne zainteresowanie piłką nożną? Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda przyszła kibicować hiszpańskiemu, 28-letniemu przystojniakowi Inakiemu Astiz Venturze, który od niedawna gra w barwach warszawskiego klubu. Czyżby to on był nowym obiektem westchnień Dody? - Od kilku dni Doda cały czas jest myślami jakby gdzieś indziej. I nie jest to spowodowane tylko przygotowaniami do premiery nowej płyty. Szybko wróciła do Warszawy by zdążyć na mecz, w którym grał Inaki. Na razie trudno wyrokować, czy coś z tego będzie - zdradza nasz informator. Wygląda na to, że maj będzie dla Dody miesiącem pełnym emocji nie tylko w życiu zawodowym...

Wszystko wskazuje na to, że Doda otrząsnęła się już po rozstaniu z Nergalem. Nasi informatorzy zauważyli wczoraj gwiazdę na trybunach podczas meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Skąd u Dody takie niecodzienne zainteresowanie piłką nożną? Jak udało nam się dowiedzieć gwiazda przyszła kibicować hiszpańskiemu, 28-letniemu przystojniakowi Inakiemu Astiz Venturze, który od niedawna gra w barwach warszawskiego klubu. Czyżby to on był nowym obiektem westchnień Dody?

Od kilku dni Doda cały czas jest myślami jakby gdzieś indziej. I nie jest to spowodowane tylko przygotowaniami do premiery nowej płyty. Wczoraj szybko wróciła do Warszawy by zdążyć na mecz, w którym grał Inaki. Na razie trudno wyrokować czy coś z tego będzie - zdradza nasz informator.

Wygląda na to, że maj będzie dla Dody miesiącem pełnym emocji nie tylko w życiu zawodowym.

Tak wygląda Inaki Astiz Ventura:

Aik

Zobacz także:

Doda dostała ukończoną płytę!

Fokus tłumaczy się z kawałka z Dodą

Doda ufundowała studio w Ciechanowie!

Więcej o:
Komentarze (150)
Oto NOWA MIŁOŚĆ Dody!
Zaloguj się
 • plotekchuj

  Oceniono 15 razy 15

  "...od niedawna gra w barwach warszawskiego klubu...".Dokładnie od 30 czerwca 2007.
  Aik-kolejny debil z listy "dziennikarzy" Pl0tka.

 • hanna69

  Oceniono 12 razy 10

  Piłkarze to straszne głąby, ale bywają sympatyczni. W sumie trudno się dziwić. Z kim ma się Doda spotykać? Przecież nie z profesorem!

 • bionda

  Oceniono 10 razy 8

  a w jakim języku będzie z nim rozmawiac?bo on chyba nie zna polskiego

 • dmm

  Oceniono 11 razy 7

  Implanty, program BAR, teledysk do "Dżagi" oraz Radzio doprowadzili do szybkiego wzrostu popularności grupy.

 • dmm

  Oceniono 9 razy 7

  W 2005 roku grupa zdobyła Słowika Publiczności w Sopocie, pokonując samą Mandarynę, a w roku 2006 otrzymała Superjedynkę w Opolu za najlepszą płytę pop. Możemy ewentualnie uznać to za sukcesy zespołu.

 • dmm

  Oceniono 9 razy 7

  Do najpopularniejszych "piosenek" należy "Dżaga", czyli muzyczna opowieść o biblijnej wieży Babel (I nikt nie zrozumie; Mówią mi; Mówi "kocham" myśli "precz"; Mówię wam) oraz o prześladowaniach narodu wybranego w Egipcie ("Więc mogę męczyć I Cię zadręczyć; Wiem, że mnie męczysz Wiem, że mnie dręczysz"). Wszystko DODAtkowo przesycone jest elementami pogańskimi ("I dla bogów jasne jest").

 • kuwaka

  Oceniono 9 razy 7

  Po wymuszonym poscie z Nergalem potrzebuje hiszpanskiego ogiera

 • earl

  Oceniono 5 razy 5

  szybko sobie znalazła nowego fagasa, nic dziwnego, ze tak się kończą jej związki, dobrego partnera nie znajduje się z dnia na dzień

 • juxtapose

  Oceniono 7 razy 5

  a na drzewach zamiast liści będą wisieć żurnaliści - PLOTKU choć krztynę profesjonalizmu w pisaniu plot - Inaki od 4 lat gra w Legii, nie od nie dawna , to ile wg was jest długo ?
  i zdjęcie po prostu sprzed naszej ery....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX