Kaczyńska i Dubieniecki kupili apartament w Warszawie. Foto

Domy gwiazd.
Nowy apartament Kaczyńskiej i męża Domy gwiazd Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki kupili apartament na warszawskim Powiślu, w okolicach Centrum Nauki Kopernik Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki na co dzień mieszkają w Trójmieście. Tam w Sopocie Marta ma rodzinny dom, którym się opiekuje po stracie rodziców oraz swoje mieszkanie w Gdyni. Teraz para postanowiła kupić mieszkanie w stolicy. I to nie byle jakie. Jest to apartament na modnym bardzo Powiślu. Nowe budownictwo ulokowane jest w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik. Niedaleko znajduje się też popularna kawiarnia "Czuły Barbarzyńca" należąca do męża Katarzyny Herman. Sami rozumiecie - na bogato. Marcin Dubieniecki od samego rana załatwiał sprawy związane z kupnem apartamentu. Pojechał do notariusza, zawrócił po Martę i razem pojawili się w biurze, aby podpisać dokumenty. Od razu po tym wybrali się do nowo kupionego apartamentu.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki na co dzień mieszkają w Trójmieście. Tam w Sopocie Marta ma rodzinny dom, którym się opiekuje po stracie rodziców oraz swoje mieszkanie w Gdyni.

Teraz para postanowiła kupić mieszkanie w stolicy. I to nie byle jakie. Jest to apartament na modnym bardzo Powiślu. Nowe budownictwo ulokowane jest w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik. Niedaleko znajduje się też popularna kawiarnia "Czuły Barbarzyńca" należąca do męża Katarzyny Herman. Sami rozumiecie - na bogato.

Marcin Dubieniecki od samego rana załatwiał sprawy związane z kupnem apartamentu. Pojechał do notariusza, zawrócił po Martę i razem pojawili się w biurze, aby podpisać dokumenty. Od razu po tym wybrali się do nowo kupionego apartamentu.

Jak wam się podoba nowe gniazdko Marty i Marcina?

Mrock

Zobacz także:

Kaczyńska spaceruje po parku imienia rodziców. FOTO

Mąż Kaczyńskiej też nie nosi obrączki!

Dubieniecki wypowiada wojnę paparazzim?

Więcej o:
Komentarze (63)
Kaczyńska i Dubieniecki kupili apartament w Warszawie. Foto
Zaloguj się
 • eja

  Oceniono 10 razy 8

  niedawno pisaliscie ze on sam sobie kupił mieszkanie bo sie rozwodza określcie się!!!!

 • calineczka34

  Oceniono 10 razy 8

  to juz polski podatnik wie na co poszło odszkodowanie po katastrofie

 • grabarz_001

  Oceniono 12 razy 8

  a do pracy nie chce pójść , bo idioci Polacy jej płacą za friko !!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd pani Marto K. vel D. !!!!!!!!!!!!!!!!

 • rudy102

  Oceniono 13 razy 7

  konkretnie im sie poprawilo po smierci kiepskiego prezydenta garstki polakow. mieli jedno ograniczenie, musieli zmiescic sie w 3milionach...

 • wicur

  Oceniono 11 razy 7

  Ciagnie beton do betonu.

 • grabarz_001

  Oceniono 11 razy 7

  no tak , to za te 3 bańki - KTÓRE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ ,MUSI ODDAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wale.polske

  Oceniono 6 razy 6

  no no, teraz pewnie przydałoby się nowe odszkodowanie, a więc śmierć stryja na wykończenie lokum

 • kuwaka

  Oceniono 14 razy 6

  Z tez przecietny czlowiek nie ma kasy zeby ubezpieczyc sie na 3 mln....Kto najlepiej wyszedl na katastrofie? Jaroslaw bo zostal gwiazda i Dubienieccy ktorzy nie wiedza juz co z kasa zrobic.reszcie pozostal Wawel...

 • rysiek

  Oceniono 12 razy 6

  czuły "barbarzyńska" nie jest na bogato, mieści się w obskurnej kamienicy, a "nowe gniazdko" marty i marcina pasuje do nich jak ulał, na pewno spotkają tam podobnych sobie ludzi ze słomą wyłażącą z butów a sieczką pobrzękującą w kieszeniach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX