Wiemy, ile kosztowała sukienka Sablewskiej

Maja w X-Factor.
Ile kosztowała sukienka Sablewskiej? Maja zmienia image w X-Factor. W niedzielnym "X-Factor" zobaczyliśmy Maję Sablewską w czarnej sukience. Kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji Balmain. Cena: 13 500 zł. Maja Sablewska w ubiegłym roku została przez magazyn "Elle" okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych Polek. Słynna menadżerka przyzwyczaiła nas do rockowego stylu ubierania. Tym większe było nasze zaskoczenie, gdy w niedzielnym odcinku "X-Factor" zobaczyliśmy Maję w czarnej sukience, która odsłaniała jej długie nogi. Sukienka Mai pochodzi z najnowszej kolekcji Balmain. Cena: 13 500 zł.

Maja Sablewska w ubiegłym roku została przez magazyn "Elle" okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych Polek. Słynna menadżerka przyzwyczaiła nas do rockowego stylu ubierania. Tym większe było nasze zaskoczenie, gdy w niedzielnym odcinku "X-Factor" zobaczyliśmy Maję w czarnej sukience, która odsłaniała jej długie nogi. Sukienka Mai pochodzi z najnowszej kolekcji Balmain. Cena: 13 500zł. Butik "Moliera 2" specjalnie dla Mai Sablewskiej wypożyczył sukienkę z paryskiego salonu.

 

 

Maja w programie:

 

Do tego opalenizna przywieziona z Miami, ostry makijaż i mnóstwo dodatków. Jak podoba wam się Maja Sablewska sukience? Zagłosujcie w naszym sondażu.

Sancita

Zobacz także:

Maja Sablewska: rozjaśnione włosy i nowe buty

Sablewska do Szpaka: Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem

Moda na odchudzanie w "X-Factor"

Jak podoba wam się sukienka Sablewskiej?