"X-Factor": Ostry, nieobiektywny Kuba Wojewódzki? SONDAŻ

Kuba Wojewódzki był nieobiektywny.
Jaki jesteś, Kubo Wojewódzki? Kuba Wojewódzki był nieobiektywny. Nie po raz pierwszy? Kuba Wojewódzki dał finalistom "X-Factor" próbkę tego, z którym zmierzą się w brutalnym świecie show-biznesu. Dziś jesteś, jutro już nikt o tobie nie pamięta. Ciężko nie lubić Kuby Wojewódzkiego. Jest błyskotliwy, wygadany i inteligentny. Jednak wczorajszy odcinek "X-Factor" nie należał do najlepszych w jego wykonaniu. Na castingach chwalił wszystkich finalistów, którzy znaleźli się w najlepszej dziewiątce, a w odcinku na żywo krytykował większość uczestników z grup Czesława Mozila i Mai Sablewskiej. Pani Małgorzacie Stankiewicz powiedział, że jej występ był czułostkowy i kiczowaty. Nagle się zorientował? Pani Małgorzata zawsze taka była. Jej występ nie różnił się od poprzednich. Zespołowi "Sweet Rebels" powiedział, że zupełnie nie pamięta ich z poprzednich etapów. A kto na castingu powiedział, że są jednym z najlepszych zespołów? Kto dał im drugą szansę? A Avocado? Wojewódzki stwierdził, że zespół tylko dobrze wyglądał, ale ich występ był słaby. A przecież występ Avocado niczym nie różnił się od ich poprzednich występów castingowych. Nagle mu się znudzili? A to właśnie Kuba już na castingach zachwycał się tym zespołem i jego basistą. Nie ma co zżymać się na niesprawiedliwość i nieszczerość. Taki właśnie świat czeka muzyków świat show-biznesu.

Ciężko nie lubić Kuby Wojewódzkiego. Jest błyskotliwy, wygadany i inteligentny. Jednak wczorajszy odcinek "X-Factor" nie należał do najlepszych w jego wykonaniu. Na castingach chwalił wszystkich finalistów, którzy znaleźli się w finałowej 9-tce, a w odcinku na żywo krytykował większość uczestników z grup Czesława Mozila i Mai Sablewskiej. Pani Małgorzacie Stankiewicz powiedział, że jej występ był czułostkowy i kiczowaty. Nagle się zorientował? Pani Małgorzata zawsze taka była. Jej występ nie różnił się od poprzednich.

Zespołowi "Sweet Rebels" powiedział, że zupełnie nie pamięta ich z poprzednich etapów. A kto na castingu powiedział, że są jednym z najlepszych zespołów? Kto dał im drugą szansę? A Avocado? Wojewódzki stwierdził, że zespół tylko dobrze wyglądał, ale ich występ był słaby. A przecież występ Avocado niczym nie różnił się od ich poprzednich występów castingowych. Nagle mu się znudzili? A to Kuba już na castingach zachwycał się tym zespołem i jego basistą.

Ada Szulc, Mats Meguenni, kuba wojewódzki

Wojewódzkibył krytyczny, ale nie...wobec ludzi ze swojej grupy.Mats z Norwegii oddał się w ręce Kuby i wypadł fatalnie. Źle dobrany repertuar, źle dobrany strój i tragiczny pomysł na występ. Irytował was wczoraj Kuba?

Sancita

Zobacz także:

Wojewódzki pobił paparazzi

Ada Szulc: Wojewódzki PODRYWA Matsa!

Największe obciachy Wojewódzkiego

Jak podoba wam się Kuba w X-Factor?