Awantura o Młynarską w bikini

Paulina Młynarska miała mały problem z programem.

Paulina Młynarska prowadzi program ''Kobieta Cafe'' w Polsat Cafe. Jakiś czas temu pokazaliśmy wam zdjęcia Pauliny w bikini z planu programu. Okazuje się, że właśnie ten odcinek zmieniono. Paulinę zastąpiła modelka. Dlaczego?

Cofnięto program, ponieważ był niezgodny z zaakceptowanym scenariuszem. To są normalne, rutynowe procedury - mówi nam Jolanta Borowiec, dyrektor programowa stacji.

Nasz informator twierdzi, że Paulina była wściekła i porównała decyzję dyrektor programowej Jolanty Borowiec do cenzury. Jednak w rozmowie z nami Paulina kategorycznie zaprzecza, że mówiła o cenzurze programu i że była wściekła.

Takie sytuacje jak wprowadzenie zmian do odcinka zdarzają. Nie mówiłam nic o cenzurze.  Bardzo dobrze współpracuje mi się z Jolantą Borowiec, która jest profesjonalistką. Ktoś z zawiści rozpuszcza plotki, że ze mną się źle pracuje czy, że byłam wściekła. Jest mi przykro. Jak zwykle, ze sporym wyprzedzeniem, scenariusz tego odcinka z uwzględnieniem sekwencji masażu na moim ciele został zaakceptowany przez stację. Jednakże podczas kolaudacji zadecydowano o zastąpieniu mnie modelką do czego się bez problemu zastosowałam. Powtórzyliśmy ten fragment w studiu i po krzyku. Nie rozumiem całego zamieszania wokół tej sprawy - mówi Młynarska.

Czegoś tu nie rozumiemy. Borowiec twierdzi, że pierwsza wersja była niezgodna ze scenariuszem, a Paulina Młynarska mówi, że była zgodna. Wychodzi na to, że Paulina po prostu mogła chcieć pochwalić się swoim pięknym ciałem. Dziwicie się?

 

 

 

Kulka


Zobacz także:

Paulina Młynarska rozbiera się w programie

Miko lansuje się w Beverly Hills

Ania Piszczałka gwiazdą pokazu bielizny