Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia

Maja w wywiadzie dla "Gentlemana".
Maja w wywiadzie dla "Gentlemana" Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia Maja Frykowska w wywiadzie dla magazynu "Gentlemana" wyznała, że przewartościowała swoje życie i odkryła, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety Ostatnie miesiące są wyjątkowo szczęśliwe dla Mai Frykowskiej. Mając 33 lata przewartościowałam swoje życie i na wiele spraw patrzę inaczej. Odkryłam, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety. Coś niesamowitego: w życiu nie miałam takiej trzeźwości umysłu i takiego powodzenia u mężczyzn. Zorientowałam się, że jestem bardziej atrakcyjna, gdy jestem bardziej dojrzała - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Gentleman". Uczę się kompromisów, pokory i cierpliwości. Myślę, że mogę wiele rzeczy rozumieć, wybaczać i akceptować. Zmieniły się moje priorytety, może dlatego, że jestem w innym wieku i teraz chciałabym zbudować fajną rodzinę, a przy tym chciałabym być spełniona zawodowo, aby nie przenosić tego na dom - dodaje Frykowska. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Mai, by jak najszybciej zrealizowała swoje plany.

Ostatnie miesiące dla Mai Frykowskiej są wyjątkowo szczęśliwe. W wywiadzie dla magazynu "Gentleman" aktorka wyznała:

Mając 33 lata przewartościowałam swoje życie i na wiele spraw patrzę inaczej. Odkryłam, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety. Coś niesamowitego: w życiu nie miałam takiej trzeźwości umysłu i takiego powodzenia u mężczyzn. Zorientowałam się, że jestem bardziej atrakcyjna, gdy jestem bardziej dojrzała.

Widać, że Maja przeżyła prawdziwe katharsis:

Uczę się kompromisów, pokory i cierpliwości. Myślę, że mogę wiele rzeczy rozumieć, wybaczać i akceptować. Zmieniły się moje priorytety, może dlatego, że jestem w innym wieku, i że teraz chciałabym zbudować fajną rodzinę, a przy tym chciałabym być spełniona zawodowo, aby nie przenosić tego na dom.

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Mai, by jak najszybciej zrealizowała swoje plany.

Frykowska w sesji dla "Gentleman'a":

Aik

Zobacz także:

Doda spaliła Frykowskiej sukienkę!

Maja Frykowska pokazała babcię

Maja Frykowska jak diablica

Więcej o:
Komentarze (68)
Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia
Zaloguj się
 • malgozaba

  Oceniono 14 razy 10

  Leonard Cohen miał taką piosenkę, której słowa - w wolnym tłumaczeniu M. Zembatego - idą tak: "Prosilem Ojca: Ojcze daj mi nowe imię. Bo stare już zhańbiło się strachem i wstydem". Niektórzy proszą i dostają. Jedyny ich problem polega na tym, że są przekonani, że otrzymanie nowego imienia oznacza ustawienie dupy pod innym niż wcześniej kątem.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 7

  aaa teraz to sie nazywa powodzenie....a nie rzniecie-aha.

 • falco2009

  Oceniono 8 razy 6

  Gdyby rozsunęła uda ,zdjęła majtki- to niewatliwie miałaby jeszcze większe powodzenie u męzczyzn .
  Nie popadałbym jednak na jej miejscu w samouwielbienie . Niejedna prostytutka ma lepsze "wzięcie" w ciagu dnia niż ona .

 • bezkrytycznie

  Oceniono 8 razy 6

  Słowo "rozwój" u Frykowskiej oznacza, że z rozmiaru jacuzzie przejdzie na rozmiar basenu.

 • grabarz_001

  Oceniono 10 razy 6

  cały czas swój "talent", opiera na du*pie !

 • qwerty0

  Oceniono 9 razy 5

  SZKODA ZE NIE UMIE MÓWIĆ PO POLSKU

 • toj

  Oceniono 8 razy 4

  Frykowska,musisz przyśpieszyć tę naukę,bo w takim tempie setka Ci stuknie i wtedy chyba już fajnej rodziny nie założysz.

 • mam2koty

  Oceniono 6 razy 4

  Panienki w agencjach towarzyskich też mają powodzenie, zwłaszcza przed Wielkanocą.

 • dmm

  Oceniono 8 razy 4

  była, jest i zawsze pozostanie Frytką z Big Brothera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX