Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia

Maja w wywiadzie dla "Gentlemana".
Maja w wywiadzie dla "Gentlemana" Frykowska: W życiu nie miałam takiego powodzenia Maja Frykowska w wywiadzie dla magazynu "Gentlemana" wyznała, że przewartościowała swoje życie i odkryła, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety Ostatnie miesiące są wyjątkowo szczęśliwe dla Mai Frykowskiej. Mając 33 lata przewartościowałam swoje życie i na wiele spraw patrzę inaczej. Odkryłam, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety. Coś niesamowitego: w życiu nie miałam takiej trzeźwości umysłu i takiego powodzenia u mężczyzn. Zorientowałam się, że jestem bardziej atrakcyjna, gdy jestem bardziej dojrzała - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Gentleman". Uczę się kompromisów, pokory i cierpliwości. Myślę, że mogę wiele rzeczy rozumieć, wybaczać i akceptować. Zmieniły się moje priorytety, może dlatego, że jestem w innym wieku i teraz chciałabym zbudować fajną rodzinę, a przy tym chciałabym być spełniona zawodowo, aby nie przenosić tego na dom - dodaje Frykowska. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Mai, by jak najszybciej zrealizowała swoje plany.

Ostatnie miesiące dla Mai Frykowskiej są wyjątkowo szczęśliwe. W wywiadzie dla magazynu "Gentleman" aktorka wyznała:

Mając 33 lata przewartościowałam swoje życie i na wiele spraw patrzę inaczej. Odkryłam, że wiek chrystusowy jest genialny dla kobiety. Coś niesamowitego: w życiu nie miałam takiej trzeźwości umysłu i takiego powodzenia u mężczyzn. Zorientowałam się, że jestem bardziej atrakcyjna, gdy jestem bardziej dojrzała.

Widać, że Maja przeżyła prawdziwe katharsis:

Uczę się kompromisów, pokory i cierpliwości. Myślę, że mogę wiele rzeczy rozumieć, wybaczać i akceptować. Zmieniły się moje priorytety, może dlatego, że jestem w innym wieku, i że teraz chciałabym zbudować fajną rodzinę, a przy tym chciałabym być spełniona zawodowo, aby nie przenosić tego na dom.

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Mai, by jak najszybciej zrealizowała swoje plany.

Frykowska w sesji dla "Gentleman'a":

Aik

Zobacz także:

Doda spaliła Frykowskiej sukienkę!

Maja Frykowska pokazała babcię

Maja Frykowska jak diablica