Alicja w "X-Factor": 100 tysięcy za jeden odcinek!

Alicja Bachleda-Curuś w "X-Factor".
Alicja w "X-Factor" Sto tysięcy za jeden odcinek! Jak udało nam się dowiedzieć, Alicja Bachleda-Curuś za pojawienie się w zaledwie jednym odcinku "X-Factor" i zażyczyła sobie... 100 tysięcy złotych. Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że jeśli Maja Sablewska nie zgodzi się zostać jurorką "X-Factor" to jej miejsce zajmie Alicja Bachleda-Curuś. Ostatecznie Maja podjęła się wyzwania, ale producenci nie zapomnieli o Alicji. W ostatnim odcinku "X-Factor", Alicja w tzw. domu jurorskim pomagała Kubie Wojewódzkiemu wybrać najlepszą trójkę z grupy do 24 lat. Alicja bardzo się ceni. Jak udało nam się dowiedzieć, Bachleda-Curuś za pojawienie się w zaledwie jednym odcinku show i wypowiedzenie kilku opinii na temat uczestników zażyczyła sobie... 100 tysięcy złotych. Producenci poszli jej na rękę. Tylko po co? Jaką Alicja jest specjalistką w dziedzinie muzycznej? Kto pomagał pozostałym jurorom? Mai Sablewskiej - Sebastian Karpiel-Bułecka, a Czesławowi Mozilowi - Monika Brodka.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że jeśli Maja Sablewska nie zgodzi się zostać jurorką "X-Factor" to jej miejsce zajmie Alicja Bachleda-Curuś. Ostatecznie Maja podjęła się wyzwania, ale producenci nie zapomnieli o Alicji. W dzisiejszym odcinku "X-Factor", Alicja w tzw. domu jurorskim pomoże Kubie Wojewódzkiemu wybrać najlepszą trójkę z grupy do 24 lat.

 

Alicja bardzo się ceni. Jak udało nam się dowiedzieć, Bachleda-Curuś za pojawienie się w zaledwie JEDNYM odcinku show i wypowiedzenie kilku opinii na temat uczestników zażyczyła sobie...100 tysięcy złotych. Producenci poszli jej na rękę. Tylko po co? Jaką Alicja jest specjalistką w dziedzinie muzycznej? Pozostałym jurorom będą pomagać: Mai Sablewskiej - Sebastian Karpiel-Bułecka, a Czesławowi Mozilowi - Monika Brodka.

Alicja Bachleda-Curuś

 

Sancita


Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Konferencja "X-Factor": Wojewódzki, uczestnicy, dziwne miny

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"