Awantura w "X-Factor"? Sablewska kłóciła się z...

Maja Sablewska w akcji.
Awantura w "X-Factor"? Sablewska kłóciła się z prodeucentami TVN-u. Maja Sablewska zrobiła producentom "X-Factor" awanturę, gdy dowiedziała się, że ma zając się w programie zespołami. Nigdy dota nie pracowała z zespołami. Od piątku kolorowe gazety rozpisują się o awanturze na planie "X-Factor", którą Maja Sablewska zrobiła producentom, gdy dowiedziała się, że ma zając się w programie zespołami. Jak udało nam się dowiedzieć, Maja rzeczywiście nie była zachwycona wyborem producentów TVN-u, ponieważ liczyła na najmłodszą grupę uczestników. Nigdy nie pracowała z zespołami, ale na konferencji prasowej powiedziała, że jej grupa jest bardzo pracowita, więc powinno by dobrze. O co zatem poszło? Producenci swoim wyborem dodali tylko oliwy do ognia. Kłótnia dotyczyła wyboru finalistów. Sablewska walczyła o dwóch uczestników: Jacka Czerwińskiego i Rafała Majewskiego. Maja była w mniejszości, więc obaj nie dostali się do finałowej 15-tki. Zadziwiające było to, że Rafał na castingu usłyszał od Wojewódzkiego, że jest "sensem tego programu", a w kolejnych odcinkach ani razu nie pokazano jego występu. Pokazali tylko jak jurorzy mówią mu: "Nie przechodzisz dalej". Z kolei Jacek raczej nie "zginie". Jego karierą zajęła się... Maja.

Od piątku kolorowe gazety rozpisują się o awanturze na planie "X-Factor", którąMaja Sablewska zrobiła producentom, gdy dowiedziała się, że ma zając się w programie zespołami. Jak udało nam się dowiedzieć, Maja rzeczywiście nie była zachwycona wyborem producentów TVN, ponieważ liczyła na najmłodszą grupę uczestników. Nigdy nie pracowała z zespołami, ale na konferencji prasowej powiedziała, że jej grupa jest bardzo pracowita, więc powinno by dobrze.

O co zatem poszło? Producenci swoim wyborem dodali tylko oliwy do ognia. Kłótnia dotyczyła wyboru finalistów. Sablewska walczyła o dwóch uczestników: Jacka Czerwińskiego i Rafała Majewskiego. Maja była w mniejszości, więc obaj nie dostali się do finałowej 15-tki.

Zadziwiające było to, że Rafał na castingu usłyszał od Wojewódzkiego, że jest "sensem tego programu", a w kolejnych odcinkach ani razu nie pokazano jego występu. Pokazali tylko jak jurorzy mówią mu: "Nie przechodzisz dalej". Z kolei Jacek raczej nie "zginie". Jego karierą zajęła się...Maja.

Rafał Majewski:

Jacek Czerwiński:

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"

Najwięksi przegrani "X-Factor"