SKANDAL: Szapołowska olała spektakl, wybrała ''Bitwę na głosy''

Grażyna Szapołowska nie może się zdecydować co chce robić

Jak się okazuje Grażyna Szapołowska chciała być w dwóch miejscach jednocześnie, ale okazało się to niemożliwe (Pani Grażyno przypominamy, że tak potrafił tylko święty Ojciec Pio!). Aktorka występuje w Teatrze Narodowym w spektaklu ''Tango'' a także zasiada w jury programu ''Bitwa na głosy''. Problem w tym, że przedstawienie i telewizyjne show odbywają się w tym samym czasie.

W zeszłym tygodniu Grażyna Szapołowska wybrała teatr i nie zjawiła się w telewizyjnym show. Zastąpiła ją wówczas Katarzyna Zielińska. Wczoraj dla odmiany Grażyna wybrała ''Bitwę na głosy''. Podobno Teatr Narodowy nie wyraził na to zgody i nie zmienił żadnych planów związanych z przedstawieniem.

Spektakl ''Tango'' miał się wczoraj odbyć jak zwykle, bilety zostały sprzedane a o 19 widzowie czekali na sali. Zebrani dowiedzieli się nagle, że spektakl się nie odbędzie. Nasz informator tak relacjonuje zdarzenie:

Na scenę wyszedł Jan Englert i odwołał spektakl. Zaczął przepraszać mówiąc, że Szapołowska wybrała telewizyjne show ''Bitwa na głosy'' bez zgody teatru. Dodał, że cała obsada czeka, ale grać nie może. Wielka gwiazda zwyczajnie ich olała i nie przyszła. Publiczność była bardzo zbulwersowana - mówi nasz informator.

Sława i telewizja kuszą. Swoją drogą Jan Englert wiedząc jaka jest sytuacja mógł się zastanowić nad zatrudnieniem dublerki.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Tak mieszkają polskie gwiazdy

Tak mieszkają zagraniczne gwiazdy

Największe piersi polskiego szołbiznesu

Więcej o:
Komentarze (46)
SKANDAL: Szapołowska olała spektakl, wybrała ''Bitwę na głosy''
Zaloguj się
 • super_benek

  Oceniono 10 razy 8

  Żle postąpiła, ale nie wierzę, że w Teatrze Narodowym nie mają dublerów na takie okazje.
  I że Szapołowska to "gwiazdka od siedmiu boleści"? Oglądanie Herbusiowych i innych aktorkopodobnych produktów niektórym mózgi wyżarło.

 • bratek2

  Oceniono 6 razy 6

  no, dala czadu olewajac spektakl i lekcewazac kolegow, rezysera i widzow, ktorzy odeszli z kwitkiem. tak nie robia odpowiedzialne osoby, a nie wiem, czy szapolowska jest az tak wielka gwiazda, by bezkarnie robic takie numery. mam nadzieje, ze jan englert wyciagnie z tego odpowiednie wnioski. a swoja droga, ciekawe czemu teatr nie zalatwil zastepstwa, by nie zrywac przedstawienia ?

 • plotkarra

  Oceniono 5 razy 5

  Tak sie składa, że akurat byłam świadkiem tego zdarzenia i byłam bardzo zbulwersowana tym co sie stalo, tymbardziej ze jestem z poza Warszawy. Na ten spektakl bardzo długo czekałam, bilety bylo ciężko zdobyć a tu na koniec taki skandal :/ Nie ważne kto za to ponosi wine, ale nie powinni cierpieć na tym widzowie :/ tymbardziej jesli byla to tylko rozgrywka między panem E. a panią Sz. Jestem mocno rozczarowana takim potraktowaniem widza zarówno przez aktorke jak i samego dyrektora teatru..

 • diab

  Oceniono 7 razy 5

  Całkowicie zgadzam się z art_102. Przypuszczam , że Szapołowska związana jest umową z show , której złamanie wiąże się z duzymi konekwencjami finansowymi. Dziwi mnie również , że nie miała zastępstwa, bo co by J.Englert zobił, jakby sie np. nagle rozchorowała?
  Zawsze istnieje taka mozliwość. Wtedy obsadza się dublerem lub wystawia inną sztukę, a nie odwołuje spektakl, jak już publiczność jest na widowni. Chyba, że się mylimy i faktycznie Szapołowska postąpiła nie fair wobec szefa i teatralnej publiczności?

 • burzol

  Oceniono 7 razy 5

  A co to za amatorski teatr, że nie ma zastępstwa dla głównych ról?

 • m4rc1n31

  Oceniono 5 razy 5

  Poszła tam,gdzie więcej siana.

 • szary212

  Oceniono 6 razy 4

  No, bez jaj. Każda rola teatralna ma dubel; to normalne; Englert zrobił na złość demonstrację, że nie popiera komercji,i wykorzystał do tego Szapołowską, która przecież uprzedzała, że jej nie będzie. Mógł załatwić dubel, ale tego nie zrobił - złośliwie, i tyle, bo "Wielkim Artystą" jest.

 • beorrt

  Oceniono 6 razy 4

  Wybrać takie dziadostwo zamiast teatru to trzeba mieć jednak poprzestawiane w głowie. Szkoda, że i kogoś takiego to dotknęło.

 • plummen

  Oceniono 6 razy 4

  Sorry bardzo, ale co Jasiu robi jak jakiś aktor zachoruje? Nie ma zastępstwa?
  Zero profesjonalizmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX