"X-Factor": Wiemy, jakie grupy dostali jurorzy!

Zdradzamy kulisy show.

W "X-Factor" każdy z jurorów dostaje swoją grupę wokalistów, którymi pokieruje przez cały program. To oznacza, że rywalizować ze sobą będą nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy. W najbliższym odcinku "X-Factor" zobaczymy relacje z tzw. boot camp. Jurorzy dokonają kolejnej selekcji i spośród 100 uczestników wyłonionych w castingach, wybiorą najlepszą grupę, którą zaproszą do tzw. domów jurorów.

Jak udało nam się dowiedzieć, produkcja "X-Factor" przekazała już konkretne grupy uczestników w ręce jurorów. I tak Kuba Wojewódzki dostał najmłodszych uczestników (16-24 lata), Czesław Mozil powyżej 24 lat, a Maja Sablewska zespoły.

Jak jedyna jurorka sobie poradzi? Maja na castingach odrzuciła większość grup wokalnych, a teraz będzie musiała z nimi pracować. Po drugie zespół jeszcze w żadnej edycji "X-Factor" za granicą nie wygrał programu. Większość odpadała już w pierwszych odcinkach. Maja może liczyć na pomoc Sebastiana Karpiela-Bułecki z zespołu Zakopower, który razem z nią wybierze najlepsze grupy wokalne.

W TVN dobrze obstawili?

Sancita

 

Zobacz także:

To nowa dziewczyna Czesława Mozila?

Mozil promuje konkurencyjne show?

Maja Sablewska kończy 31 lat

Więcej o:
Komentarze (50)
"X-Factor": Wiemy, jakie grupy dostali jurorzy!
Zaloguj się
 • magsy

  Oceniono 10 razy 8

  Maja dostała to, czego nie lubi i bardzo dobrze. Ona i tak zawsze była na tak na młode ładne laski i czasami też na chłopaków, więc jakby dostała młodą grupę, to by było nudno. Czesław dostał starszych jako młodszy od Kuby, a Kuba młodszych jako najstarszy juror. I będzie ciekawie:)

 • dorisekxd

  Oceniono 11 razy 7

  Wojewódzki ma najlepszych !

 • blacke

  Oceniono 8 razy 6

  @aneczka9810: Wojewódzki jako dziennikarz muzyczny działa od prawie dwóch dekad, Mozil ma wykształcenie muzyczne i kilka świetnych płyt na koncie, w czym Maja jest od nich lepsza?

 • obiektywnai

  Oceniono 5 razy 5

  dobrze tvn zrobilo, kuba i czeslaw sobie poradza, zobaczymy jak maja, grupy to wyzwanie dla takiego zoltodzioba;)

 • dorisq

  Oceniono 7 razy 5

  Było pewne, że Czesław dostanie najstarszych. Kuba jest z tej trójki najsławniejszy, czyli ma największą siłę przebicia, co od razu procentuje dla najmłodszej grupy z teoretycznie największym potencjałem. A TVN pewnie w końcu chce wychować sobie taką gwiazdę muzyczną z prawdziwego zdarzenia. Majce pozostały tylko zespoły, bo jest nijaka, mimo iż jest managerem i teoretycznie powinna zdziałać najwięcej. Jednak nie, jeśli chodzi o zdobywanie popularności dla podopiecznych.

 • dodka

  Oceniono 9 razy 5

  Maja powinna miec 16-24.!!!

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 4

  Czesław z Brodką powinni mieć tych najmłodszych :/ a wojewódzki chciał sobie popatrzeć na młode laski eee

 • moris

  Oceniono 6 razy 4

  17 lat temu znaleziono ciało Kurta. Płakać mi się chce.

 • dmm

  Oceniono 4 razy 4

  chce być gwiazdą Plotka! co mam zrobić? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX