Sablewska ma nowych podopiecznych

To Tola Szlagowska i Jacek Czerwiński.
Sablewska ma nowych podopiecznych Niejedną gwiazdę wyciągnęła z tarapatów Maja Sablewska, na imprezie "Plotki Roku 2010" pojawiła się z nowymi podopiecznymi: Tolą Szlagowską z Blog 27 i uczestnikiem "X-Factora" Jackiem Czerwińskim Gala "Plotki Roku 2010" już za nami. Pojawiły się gwiazdy, nie obyło się bez skandalu oraz ciekawych wydarzeń. Maja Sablewska, która została "Menadżerką Roku" na imprezie pojawiła się z nowymi podopiecznymi. Jest nią Tola Szlagowska, którą kojarzymy z Blog 27 oraz Jacek Czerwiński - uczestnik "X-Factora". Maja Sablewska tym samym potwierdziła informacje, które od tygodni pojawiały się w internecie. Wybrała na to też odpowiedni czas i miejsce. Na naszej gali. Sablewska jest jedną z najlepszych menadżerek w Polsce i niejedną gwiazdę wyciągnęła z tarapatów. Tola i Jacek mogą być pewni sukcesu?

Gala "Plotki Roku 2010" już za nami. Pojawiły się gwiazdy, nie obyło się bez skandalu oraz ciekawych wydarzeń.

Maja Sablewska, która została "Menadżerką Roku" na imprezie pojawiła się z nowymi podopiecznymi. Jest nią Tola Szlagowska, którą kojarzymy z Blog 27 oraz Jacek Czerwiński - uczestnik "X-Factora".

Maja Sablewska tym samym potwierdziła informacje, które od tygodni pojawiały się w internecie. Wybrała na to też odpowiedni czas i miejsce. Na naszej gali.

Sablewska jest jedną z najlepszych menadżerek w Polsce i niejedną gwiazdę wyciągnęła z tarapatów. Tola i Jacek mogą być pewni sukcesu?

Mrock

Zobacz także:

Top Modelki na imprezie Plotka

Plotki Roku 2010 - wyniki!

"Plotki Roku 2010" - oto zwycięzcy