Górniak vs. Krupa: Edyta odbija piłeczkę

Edyta Górniak idzie do sądu.

Moda na oświadczenia trwa. Wczoraj jako pierwsi podaliśmy, że Edyta Górniak 23 marca złożyła do sądu wniosek o dokonanie przez Sąd podziału majątku powstałego w czasie trwania jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Na reakcję muzyka nie trzeba była długo czekać. Już po 40 minutach dostaliśmy oświadczenie, w którym Krupa napisał, że również postanowił iść do sądu w nadziei na to, że kwestie finansowe między nam, a byłą żoną zostaną szybko uporządkowane.

Na odpowiedź Edyty nie trzeba było długo czekać. Kilka minut temu dostaliśmy oświadczenie Górniak. Oto jego fragment:

W związku z decyzją mojego byłego męża, aby upublicznić sprawy prywatne, poprzez przesłanie mediom opublikowanego w dniu wczorajszym Jego oświadczenia dotyczącego sprawy podziału wspólnego majątku - jestem zmuszona, wobec kierowanych do mnie kolejnych pytań, potwierdzić - dnia 23 marca 2011 roku złożyłam do Sądu wniosek o dokonanie przez Sąd podziału majątku wspólnego, powstałego w czasie trwania mojego małżeństwa z panem Dariuszem Krupą, majątku który powstał głównie w związku i dzięki mojej działalności artystycznej - napisała w oświadczeniu Górniak.

Pełne oświadczenie:

Zobacz także:

Górniak złożyła pozew! Będzie walczyć z Krupą o kasę

Górniak vs. Krupa. Wojny ciąg dalszy!

Więcej o:
Komentarze (23)
Górniak vs. Krupa: Edyta odbija piłeczkę
Zaloguj się
 • vanessa12

  Oceniono 7 razy 5

  wydaje się, że są to ludzie na poziomie, a jednak nie potrafia własnych spraw załatwić między sobą. Opublikowanie oświadczeń na portalach plotkarskich to jedna wielka ŻENADA w wykonaniu nichy ludzi inteligentnych

 • bratek2

  Oceniono 9 razy 5

  oboje smieszni i poniekad smutni. po co wtajemniczac obcych ludzi w swoje sprawy intymne. maja przeciez dziecko i dla jego dobra powinni unikac rozglosu zwiazanego z rozwodem i podzialem majatku. no tak,ale prywatnosc jest dla przecietniakow,gwiazdy zas musza wszystko sprowadzic do poziomu magla byle tylko byc popularnym i nie dac o sobie zapomniec. dzieki za taka popularnosc. wole swoja cicha,anonimowa egzystencje.

 • emmanuelle.

  Oceniono 10 razy 4

  Menadżerkę zwolniła to czepiła się męża, bo do kogoś trzeba przecież oświadczenia pisać.Oświadczenie jednym słowem do du*py.!!! Dlaczego pisze grafomańskie COŚ i my mamy to czytać i na dodatek zwie się polską diwą! To jest kur*wa masakra!!!!
  cytuję:
  ...nie wydał mnie...(ja się pytam komu- policji???)
  ...oczekiwać wystąpień kolejnych...
  ...przedstawienia mnie...kompletu dokumentów...
  ...iż,od niemalże...
  ...oczekuje pilnie teraz...(moja ulubiona fraza) i wiele innych ... całe oświadczenie to wypociny z podstawówki przy użyciu kilku poważnych aczkolwiek niezgrabnie złożonych zdań.Całość sprawia,że ciężko się to czyta!

 • vanessa12

  Oceniono 8 razy 4

  Tylko to Pan Krupa z własnej kieszeni płacił za to aby mogła powstać jakakolwiek praca artystyczna PAni Górniak :))

 • fruzka

  Oceniono 6 razy 4

  kazdy kraj ma takich celebrytow, jakich sobie wychowal :D

  ale ze sondy nie ma??

 • silverspoon

  Oceniono 10 razy 4

  zalosne zachowanie dwojga doroslych ludzi, wysylanie tego typu oswiadczen do plotka i innych portali plotkarskich jest idiotyczne, tak samo jak publiczne pranie brudow. jesli tak im zalezy na opinii ludzi zupelnie z nimi nie zwiazanych to po cholere ciagac sie po sadach niech zrobia ankiete na plotku kto ma co dostac i bedzie po krzyku, niech lud zdecyduje ;P

 • chiaraa

  Oceniono 8 razy 4

  Pranie brudów ciąg dalszy....

 • ciekawska600

  Oceniono 3 razy 3

  o dżizas...powariowali

 • alus1987

  Oceniono 7 razy 3

  Edzia niech nie szaleje, bo jej gumka w majtkach pęknie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX