Antek K. porównuje się do... Sheena

Aktor zatrzymany przez policję.
Antek K. porównuje się do Sheena Młodzi aktorzy zatrzymani przez policję Zatrzymano 3 aktorów znanych z seriali "Hotel 52" i "M jak Miłość". Antek K., Michał L. i Jakub W. zaatakowali policjantów, a jeden z nich posiadał narkotyki W środę 23 marca policja zatrzymała trzech aktorów znanych z takich seriali jak "Hotel 52", "M jak Miłość" oraz "Dom Nad Rozlewiskiem". Antek K., Michał L. i Jakub W. ponoć napadli na policjantów a jeden z nich miał przy sobie narkotyki. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Okazuje się, że Antoni K. który całą awanturę z policjantami sprowokował, nic sobie z tego nie robi. Na swoim profilu na Facebooku zmienił zdjęcie profilowe na twarz aktora Charliego Sheena - znanego z pijackich rozrób. Do tego 22-letni aktor podpisał zdjęcie "Ja" nie pozostawiając złudzeń, po co w ogóle zdjęcie Sheena się pojawiło.

W środę 23 marca policja zatrzymała trzech aktorów znanych z takich seriali jak "Hotel 52", "M jak Miłość" oraz "Dom Nad Rozlewiskiem". Antek K., Michał L. i Jakub W. ponoć napadli na policjantów a jeden z nich miał przy sobie narkotyki. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

Okazuje się, że Antoni K. który całą awanturę z policjantami sprowokował, nic sobie z tego nie robi. Na swoim profilu na Facebooku zmienił zdjęcie profilowe na twarz aktora Charliego Sheena - znanego z pijackich rozrób. Do tego 22-letni aktor podpisał zdjęcie "Ja" nie pozostawiając złudzeń, po co w ogóle zdjęcie Sheena się pojawiło.

Charlie Sheen

 

Antoni K.

 

Zabawne?

Mrock

Zobacz także:

Znanych aktorów prowadzą policjanci

Zatrzymanie aktorów - co przeskrobał każdy z nich

Policja: Aktorzy byli WULGARNI i AGRESYWNI. Wideo