Dorota Naruszewicz odchodzi z "Klanu". Po 14 latach!

Już dziś ostatni odcinek z jej udziałem.
Dorota Naruszewicz odchodzi z "Klanu" W środę ostatni odcinek z jej udziałem. Po 14 latach Dorota Naruszewicz odchodzi z "Klanu". Wcielała się w postać Beaty Boreckiej. W środę o 17.55 w TVP1 ostatni odcinek "Klanu" z jej udziałem. Wykształceni, doświadczeni aktorzy grają w serialach dla pieniędzy. Z czegoś rachunki płacić trzeba, a jak powszechnie wiadomo w teatrze nie zarabia się zbyt dobrze. Tylko ile można grać w jednym serialu? 5, 10 lat? Dorota Naruszewicz, która przez 14 lat wcielała się w postać Beaty Boreckiej w "Klanie", postanowiła odejść z tasiemca. - Dzięki wiernym widzom tego serialu spędziłam na planie "Klanu" prawie 14 lat. Za co im z całego serca dziękuję. Mam nadzieję, że realizując swoje kolejne plany zawodowe, nie zawiodę ich także - powiedziała Dorota. W środę o godzinie 17.55 w TVP1 ostatni odcinek "Klanu" z udziałem Doroty Naruszewicz.

Wykształceni, doświadczeni aktorzy grają w serialach dla pieniędzy. Z czegoś rachunki płacić trzeba, a jak powszechnie wiadomo w teatrze nie zarabia się zbyt dobrze. Tylko ile można grać w jednym serialu? 5, 10 lat? Dorota Naruszewicz, która przez 14 lat wcielała się w postać Beaty Boreckiej w "Klanie" postanowiła odejść z tasiemca.

Dzięki wiernym widzom tego serialu spędziłam na planie "Klanu" prawie 14 lat. Za co im z całego serca dziękuję. Mam nadzieję, że realizując swoje kolejne plany zawodowe, nie zawiodę ich także - powiedziała Dorota

Już dzisiaj o godzinie 17.55 na TVP1, ostatni odcinek "Klanu" z udziałem Doroty Naruszewicz. Będziecie tęsknić?

 

Fot. Klara Landrat

 

Sancita

 

Zobacz także:

Rysio z "Klanu" chciał być hipisem!

Wieczorkowski o aktorach "Klanu": Tani i mniej zdolni

"Klan" to najbardziej skandalizujący polski serial! Oto dowody