Atak na bohaterkę "Na Wspólnej"

Afera w serialu.

Z polskimi serialami jest tak, że nikt nie ogląda, ale wszyscy wiedza, kim jest rodzina Lubiczów z "Klanu". Albo Hofferów z "Na Wspólnej". W tej drugiej ostatnio zrobiło się naprawdę gorąco.

Wszystko przez Martę Konarską (z domu Hoffer), którą gra Joanna Jabłczyńska. Marta w najnowszych odcinkach tasiemca zdradza swego męża Filipa. I to ze starszym od siebie facetem. Zrobiło się w każdym razie ciekawie, a losy niewiernej Marty śledzą teraz 4 miliony widzów. Sprawa zdradzanego Filipa jest tak poważna, że na Facebooku powstała społeczność, która delikatnie mówiąc potępia zachowanie bohaterki. Profil nosi wulgarną nazwę "Je*ać Martę z "Na Wspólnej" i ma już 1800 fanów.

To pierwszy raz, kiedy bohaterka serialu wywołała zamieszanie w życiu realnym. I chyba pierwszy raz to panowie bardziej przeżywają serialowe losy niż panie.

Czy zdradzany facet to aż taka ujma? Ciekawe, ciekawe.

Zobacz także:

Jak zmienili się aktorzy "Na wspólnej"? cz.2

Ósme urodziny "Na Wspólnej"! Jak zmienili się aktorzy? cz.1

Gliwa rozebrała się dla Playboya!

Więcej o:
Komentarze (70)
Atak na bohaterkę "Na Wspólnej"
Zaloguj się
 • domelciaxdd

  Oceniono 9 razy 9

  przeciez to tylko aktorstwo, a ludzie ją traktuja jakby naprawde cos zrobiła..

 • sansa

  Oceniono 9 razy 9

  Włos się jeży na głowie, jakie debile mają dostęp do Internetu...

 • aqqa

  Oceniono 8 razy 8

  O! i mamy tutaj przykład ,,używania rozumu'!....jak można podchodzić poważnie do słów i czynów bohaterki serialu...Nikt o zdrowych zmysłach nie zakłada takiego profilu (ewentualnie dziecko,które nie ma pojęcia,że bohaterka jest sterowana scenariuszem).Przykre bardzo,że internet służy do coraz głupszych rzeczy...nasuwa mi się tylko ironiczna myśl ,,8 dnia Bóg stworzył facebook'a i powiedział: Lubię to!...po czym wszyscy oszaleli !''

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 8

  no to sie przerodzilo w paranoje-a jak kozuchowska odejdzie z m jak m-to spodziewam sie demonstracji uzbrojonych emerytow-kamienie,koktajle molotowa itp.

 • k_arolla

  Oceniono 12 razy 8

  Zastanawiam się jacy ludzie jarają się tak serialem ,że robią coś takiego.Moim zdanie to trochę chore.Albo ktoś ma bardzo nudne życie albo ma nierówno pod sufitem.

 • jadzka

  Oceniono 7 razy 7

  rany co to kogo obchodzi jakiś gó...any serial? nie mają własnego życia że zaśmiecają FB takimi pierdołami??

 • ffortaleza

  Oceniono 11 razy 7

  TYLKO DEBILE MIESZAJA SERIALOWĄ FIKCJE Z REALEM

 • takama

  Oceniono 6 razy 6

  ludzie którzy wypisują takie komenty dotyczące postaci która nie istnieje powinni zbadać sobie nogi bo na głowę to już jest dużo za późno.

 • krystyna7

  Oceniono 6 razy 6

  Tak to jest jak się nie umie oddzielić rzeczywistości od fikcji . Co za osły ten film oglądają , skoro tak to przyjmują ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX