Hubert Urbański zdradził TVN!

.
Hubert Urbański odszedł z TVN Transferowa niespodzianka Hubert Urbański wraca do TVP. Jak dowiedział się "Plotek", prezenter poprowadzi w Dwójce "Bitwę na głosy". To największy transfer telewizyjny nadchodzącej wiosny. Hubert Urbański wraca do TVP. Jak dowiedział się Plotek, prezenter poprowadzi nowe show Dwójki "Bitwa na głosy". To największy transfer telewizyjny nadchodzącej wiosny. Hubert Urbański swoją karierę telewizyjną zaczynał w Telewizji Publicznej. Później przeszedł do Polsatu, gdzie prowadził program "Piramida". Od 1999 roku był gwiazdą telewizji TVN. Prowadził m.in. "Jestem, jaki jestem", "Taniec z gwiazdami" czy "Milionerów". TVN zrezygnował z realizacji dalszych sezonów "Milionerów" z powodu niskiej oglądalności. Władze telewizji nie miały nowego programu dla Huberta, więc prezenter zaczął rozglądać się za pracą u konkurencji. Trafił do TVP. W "Bitwie na głosy" wezmą udział m.in. Urszula Dudziak, Natasza Urbańska, Halina Mlynkova, Piotr Kupicha czy Michał Wiśniewski. W jury zasiądą: Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska oraz Wojciech Jagielski.

A to niespodzianka! Hubert Urbański wraca do TVP. Jak dowiedział się Plotek, prezenter poprowadzi nowe show Dwójki "Bitwa na głosy". To największy transfer telewizyjny nadchodzącej wiosny.

 

Bitwa na głosy

 

Hubert Urbański swoją karierę telewizyjną zaczynał w Telewizji Publicznej. Później przeszedł do Polsatu, gdzie prowadził program "Piramida". Od 1999 roku był gwiazdą telewizji TVN. Prowadził m.in. "Jestem, jaki jestem", "Taniec z gwiazdami" czy "Milionerów". TVN zrezygnował z realizacji dalszych sezonów "Milionerów" z powodu niskiej oglądalności. Władze telewizji nie miały nowego programu dla Huberta, więc prezenter zaczął rozglądać się za pracą u konkurencji. Trafił do TVP.

 

W "Bitwie na głosy" wezmą udział m.in. Urszula Dudziak, Natasza Urbańska, Halina Mlynkova, Piotr Kupicha czy Michał Wiśniewski. W jury zasiądą: Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska oraz Wojciech Jagielski.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Urbański kupił luksusowy apartament!

Urbański ma kłopoty z mieszkaniem

Czuły i namiętny Urbański. Foto!