ROZEBRANA Janachowska w Playboyu! Foto

.
Janachowska w Playboyu! O tej sesji mówi się od tygodni. O tej sesji mówiło się od tygodni. Do kiosków właśnie trafił najnowszy numer "Playboya". Swoje wdzięki prezentuje w nim Izabela Janachowska. W najbardziej prestiżowym magazynie dla panów swoje wdzięki miała pokazać Izabela Janachowska. I tak też się stało. Do kiosków właśnie trafił najnowszy numer magazynu Playboy. Izabela Janachowska w skromnej sesji wypadła niebywale luksusowo. Nam się bardzo podoba. A oto, co o sesji mówi menadżer Izy: "Pomysł na to, jak sesja ma wyglądać, był autorstwa Izy. Zarówno mi, jak i Izie zależało, żeby sesja była skromna, a zarazem luksusowa i uważam, że cel został osiągnięty. Polecam wszystkim, którym kobiece wdzięki nie są obojętne" - zachęca menadżer.

O tej sesji mówi się od tygodni. W najbardziej prestiżowym magazynie dla panów swoje wdzięki miała pokazaćIzabela Janachowska. I tak też się stało. Do kiosków właśnie trafił najnowszy numer magazynu Playboy.

Izabela Janachowska w skromnej sesji wypadła niebywale luksusowo. Nam się bardzo podoba. A co o sesji mówi menadżer Izy:

Pomysł jak ta sesja ma wyglądać był Izy.  Zarówno mi jak i Izie zależało, żeby sesja była skromna a zarazem luksusowa i uważam, że cel został osiągnięty. Polecam wszystkim, którym kobiece wdzięki nie są obojętne.

 

 

 

Mrock

Zobacz także:

Gwiazdy, bielizna i lans

Szał ciał na OSIEMNASTCE "Playboya"

Janachowska rozebrała się dla "Playboya"