To ten dom sprzedaje Ania Przybylska

.
Ania Przybylska sprzedaje dom Aktorkę czeka przeprowadzka z Gdyni do Warszawy Ania Przybylska (32 l.) i Jarosław Bieniuk (31 l.) sprzedają swoje dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni, rodzinnym mieście Ani. Chcą przeprowadzić się do stolicy. Ania Przybylska (32 l.) i Jarosław Bieniuk (31 l.) sprzedają swoje dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni, rodzinnym mieście Ani. Doszli do wniosku, że Warszawa będzie lepsza dla ich dalszej kariery? Na pewno Ani będzie łatwiej, kiedy po raz trzeci zostanie mamą. Piłkarzowi z Łodzi też będzie bliżej do stolicy, niż do Gdyni. Mieszkanie jest bardzo ładne. Ma dwa poziomy. Na dolnym jest salon z kuchnią i łazienką. Na górnym - dwie sypialnie i większa łazienka. Jacyś chętni?

Ania Przybylska (32 l.) i Jarosław Bieniuk (31 l.) sprzedają swoje dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni, rodzinnym mieście Ani. Doszli do wniosku, że Warszawa będzie lepsza dla ich dalszej kariery?  A na pewno Ani będzie łatwiej, kiedy po raz trzeci zostanie mamą. Piłkarzowi z Łodzi też będzie bliżej do stolicy, niż do Gdyni.

 

 

Mieszkanie jest bardzo ładne. Ma dwa poziomy. Na dolnym jest salon z kuchnią i łazienką. Na górnym - dwie sypialnie i większa łazienka. Jacyś chętni?

osa

Zobacz także:

Przybylska sprzedaje mieszkanie

Śliczna Przybylska z brzuszkiem