Doda ZASKOCZY na Viva Comet!

.
Czym zaskoczy nas Doda? Zbliża się gala Viva Comet Doda wystąpi w czwartek na gali Viva Comet 2011. Piosenkarka chce przebić wszystko, co robiła do tej pory. W przygotowaniach pomaga jej iluzjonista. W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki: "Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka". Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.

W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki:

Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka.

Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Zobaczcie jak wygląda lewitacja w jego wykonaniu:

Jak dokładnie będzie wyglądał występ Dody? Na stronie marcinmuszynski.com znaleźliśmy zdjęcie, które może być tego ilustracją:

fot. marcinmuszynski.com

Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.


Na Dodę możecie głosować również w plebiscycie Plotki Roku 2010.

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda ma NOWEGO gitarzystę

Sąsiedzi chcą się pozbyć Dody?!

Doda wyprzedza światowe gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (87)
Doda ZASKOCZY na Viva Comet!
Zaloguj się
 • m4rc1n31

  Oceniono 8 razy 8

  Najpierw ją przerżnie,a później ona będzie lewitować.

 • m4rc1n31

  Oceniono 7 razy 7

  Niech stanie nawet na rzęsach.

 • toj

  Oceniono 6 razy 6

  Smroda mnie może tylko wtedy zaskoczyć jak publicznie w jej pi.... de wjedzie i obróci tir,bo prywatnie to pewnie nie jeden raz już ją rozjechali.

 • ffortaleza

  Oceniono 10 razy 6

  A CZYM ONA MOZE ZASKOCZYC ? JEJ CYCKI I DUPE KAZDY POLAK JUZ WIDZIAL, A DO LEWITOWANIA JEST ZA TOPORNA ;)

 • poszukujezony

  Oceniono 9 razy 5

  jak sie nie ma dobrej muzyki to trzeba sie ratowac lewitowaniem. jak zwykle przerost formy nad trescia, dzieciakom sie spodoba

 • dmm

  Oceniono 9 razy 5

  srutututu_16: Wystarczy posłuchać paru jej wypowiedzi albo jeżeli oglądałeś/łaś Bar z jej udziałem, to też widziałeś/łaś, ile ta Pani ma w sobie uroku. Zero uroku.

 • bata

  Oceniono 9 razy 5

  Fajnie będzie wyglądać Doda z tymi skrzydłami po 70-ce jak sie rozbierze u lekarz.Warto było się tak OSZPECIĆ.Skrzydła UPIĘKSZAJĄ i czy szpecą i świadczą o głupocie.

 • ken

  Oceniono 4 razy 4

  toj-dobre-nawet kilka tirów

 • lancet

  Oceniono 4 razy 4

  @toj:coz za perwersja!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX