Doda ZASKOCZY na Viva Comet!

.
Czym zaskoczy nas Doda? Zbliża się gala Viva Comet Doda wystąpi w czwartek na gali Viva Comet 2011. Piosenkarka chce przebić wszystko, co robiła do tej pory. W przygotowaniach pomaga jej iluzjonista. W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki: "Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka". Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.

W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki:

Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka.

Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Zobaczcie jak wygląda lewitacja w jego wykonaniu:

Jak dokładnie będzie wyglądał występ Dody? Na stronie marcinmuszynski.com znaleźliśmy zdjęcie, które może być tego ilustracją:

fot. marcinmuszynski.com

Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.


Na Dodę możecie głosować również w plebiscycie Plotki Roku 2010.

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda ma NOWEGO gitarzystę

Sąsiedzi chcą się pozbyć Dody?!

Doda wyprzedza światowe gwiazdy