Komu podpadł Kamil Bednarek

.

Sława ma swoje dobre i złe strony. Gwiazdy muszą liczyć się z zazdrością ludzi. Kamil Bednarek, który jest obecnie najjaśniejszą gwiazdą internetu, doczekał się pierwszych ataków ze strony antyfanów.

Na Facebooku powstała grupa "Nie Jara Mnie Kamil Bednarek", która już ma 11 tysięcy użytkowników. Ale to nie wszystko. Na Allegro ta sama grupa, która założyła profil na Facebooku sprzedaje koszulki z anty-fanowskim napisem "Nie Jara Mnie Kamil Bednarek". Cena to 32 złote.

 

 

Skąd taka niechęć do Bednarka? Być może dlatego, że chłopak stał się bożyszczem nastolatek, że dostał ogromne wsparcie od Kuby Wojewódzkiego i może dlatego, że odniósł sukces?

Swoją drogą, dowiedzieliśmy się, że Kamil Bednarek w takiej koszulce występuje na swoich koncertach. Generalnie pozamiatał.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Fanki szaleją za Bednarkiem

To był ich rok! TOP 10

Bednarek polskim królem internetu!

Czy jara Cię Kamil Bednarek
Więcej o:
Komentarze (167)
Komu podpadł Kamil Bednarek
Zaloguj się
 • tetlian

  Oceniono 11 razy 9

  Dziwni ci antyfani. Wcześniej nie wiedziałem nawet kto to jest ten Kamil Bednarek. Dowiedziałem się dopiero dziś dzięki temu artykułowi. Dokładnie to samo było z Justinem Brieberem. Też nie wiedziałem kto to, dopóki nie zobaczyłem na Demotywatorach kilku demotów jego antyfanów.

  W ten sposób antyfani osiągają odwrotny sukces od zamierzonego. Sprawiają, że obiekty ich nienawiści stają się jeszcze bardziej znane. Nie rozumiem po co w ogóle ta nienawiść. Czy lepiej słuchać po prostu tylko tej muzyki, którą się lubi?

 • nighty_amy

  Oceniono 9 razy 9

  Do kolesia nic nie mam, wkurzają mnie za to dziewczynki w autobusie/sklepie/na ulicy piszczące och jaki Bednarek jest przystojny/utalentowany/mądry/błyskotliwy/cudowny i jakie to chamstwo że on nie wygrał...mam ostatnio wrażenie że gimnazjalistki nie mają innego tematu rozmów!

 • zcziluj

  Oceniono 9 razy 7

  Byłam na jednym koncercie, na którym wystąpił w takiej koszulce i osobiście się z tego śmiał. Nie wiem czy to ta sama koszulka, ale Bednarek miał jeszcze z tyłu napis "SGM United". I tak jak to powiedział, że nie powinni się nim jarać, tylko jak już coś to całym zespołem.. Ma racje, bo jak widzi się te kilkunastoletnie dziewuszki, które piszczą na koncertach i krzyczą tylko: "Kamil, Kamil!" to już jest lekka przesada. Poza tym nie wiem po co te wszystkie strony na facebook'u " Nie jara mnie Kamil Bednarek"? Wiadomo, że nie wszyscy wszystkich lubią, nie wszyscy będą go słuchać, nie wszyscy uważają, że ma ładny głos, ale po co te wszystkie głupie strony, jakieś demoty, koszulki? Chłopak poszedł do programu, wypromował swój zespół, płytę i dobra, niech mu wiedzie się jak najlepiej, widocznie jest sporo ludzi, którzy mu tego zazdroszczą i robią to co robią..

 • sapejcza

  Oceniono 6 razy 6

  przecież to jest jakiś śmiech na sali. Ta koszulka jest sprzedawana na koncertach Kamila, a w Wałbrzychu sam taką założył na koncert. Z tyłu koszulki jest napis SGM United. A przesłanie jest takie, że liczy się zespół, a nie tylko wokalista.
  Plotek kłamie.

 • lopez_2

  Oceniono 6 razy 6

  kolesie robią mu PR i Kamil o wszystkim wie, a wy tutaj ściemę walicie, że to niby taka spontan akcja przeciwko. Lol, dzieci, dzieci, co wy wiecie o szołbizie, serio, bo najwyraźniej next to nothing

 • lagatitanegrita

  Oceniono 4 razy 4

  Ale ściema.. Może najpierw dokładnie sprawdzajcie niusy zanim podacie taki temat. Z tego co mi wiadomo, to jest zamierzone działanie mające na celu zwrócenie uwagi na zespół Kamila, a nie na niego samego. Popieram projekt. Tak to jest jak dzieciaki się "jarają" wokalistami zapominając, że na muzykę, której słuchają pracuje sztab ludzi.. Podobnie jest z ZESPOŁEM "Jamal". Byłam na ICH koncercie kilka razy, i małolaty krzyczą do wokalisty "Jamal, uwielbiamy Cię, możemy sobie zrobić z Tobą zdjęcie?".. Ekhm.. Jamal to nazwa zespołu, a wokalista ma na imię Tomasz vel Miodu.. Ale to taka mała dygresja.. Nie powiem, że JARA MNIE KAMIL BEDNAREK, bo jestem tic-tac, nie piernik.. Ale szacunek do ich muzyki mam. :)

 • malagi

  Oceniono 4 razy 4

  W mojej szkole nagle wszystkie słit dziewczynki,które słuchały bibera już słuchają bednarka i są "wspaniałymi" fankami reagge.

 • cholera

  Oceniono 8 razy 4

  co to za slowo "JARA"? rozpuszczone nastolatki, lub "coolowe" towarzystwo mowi "jara" - nie znacie juz oryginalnego slowa ktore pozniej zastapilo slangowe "jara" nie? ...boze, jak na sile chcecie byc redaktorzyny MLODZIEZOWI .... po prostu smiech na sali.

 • todeskult

  Oceniono 4 razy 4

  A ja się pytam: kto to jest Kamil Bednarek? Kolejny znany z tego że jest znany?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX