Oświadczenie w sprawie nowej menadżerki Górniak

.

Nie cichną plotki o rozstaniu Edyty Górniak i Mai Sablewskiej. Artystka w jednym z wywiadów powiedziała, że nie szuka nowego menadżera, ponieważ za bardzo jest przywiązana do Mai. Kolorowa prasa i tak spekuluje na temat nowego teamu Górniak.

 

Ostatnio pojawiła się plotka, że menadżerem koncertowym Edyty zostanie Patrycja Krogulska, żona Mateusza Damięckiego. Zrobiliśmy małe śledztwo i szybko okazało się, że to bzdura. Tylko my mamy oświadczenie współpracownika Edyty o Patrycji Krogulskiej.

Jeśli chodzi o informację dotyczącą nowej Manager Pani Edyty Górniak to jest ona absolutnie błędna. Osoba o której mowa pracuje dla firmy z którą Pani Edyta negocjuje kontrakt dotyczący Trasy Koncertowej. Wszystko jest w trakcie przygotowań. Przy takim przedsięwzięciu pracują dziesiątki osób m.in. Patrycja Krogulska. Nie ma ona jednak nic wspólnego z Managementem Pani Edyty - czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.

filip mecner, edyta górniak, tomik grewiński, kayah, michał wiśniewski, marta wiśniewska, mandaryna, piotr schramm, robert kozyra, jarosław burdek, doda, dorota rabczewska, piotr tymochowicz, andrzej lepper

 

Patrycja pracuje w firmie, która zajmuje się obecnie obsługą koncertów Górniak. Na tej podstawie niektóre tabloidy stwierdziły, że w takim razie będzie jej menadżerką. Słabe. Zejdźmy na ziemię. Gwiazda formatu Górniak nie przyjęłaby na stanowisko agenta osoby bez żadnego doświadczenia. Nawet nazwisko w tym przypadku nie pomoże.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak kupiła auto asystentowi?

Sablewska menedżerką... Klimenta?