Oto chłopak, który powalił jury X-Factor - cz. 2

.

Występ Michała "Miszanela" Szpaka na castingu do "X Factor" wzbudził ogromne emocje. Chłopak ma 21 lat i mieszka w Jaśle. Odnaleźliśmy go i porozmawialiśmy z nim! W piątek publikowaliśmy pierwszą część wywiadu. Co jeszcze zdradził nam Miszanel:

Plotek: Jak wyobrażasz sobie siebie za kilka lat?

Miszanel: Chcę ewoluować na oczach ludzi ... chcę pokazać światu naszą Polskę ... Chciałbym być rozpoznawany poza granicami choć wiem, że to graniczy z cudem ale ja w cuda wierzę :)

Plotek: Czym się teraz zajmujesz?

Miszanel: Przede wszystkim skupiam się na śpiewaniu. Nie poszedłem na studia po maturze, bo ten rok chciałem poświecić właśnie kreowaniu siebie, ale niestety po wrześniu nastał październik, a wraz z nim zerwanie umowy ... więc plan runął.

Plotek: Na szczęście zdecydowałeś się na udział w "X Factor". Czym jest dla ciebie udział w tym programie?

Miszanel: Dla mnie to małe-wielkie zwycięstwo. Zawsze chciałem zmierzyć się w takim programie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, bo niezbyt pociągała mnie rywalizacja z dziećmi które mają głosy jak stare kobiety i przychodzą do programu po to by wybudowaś komuś dom...

Plotek: Co cię w takim różni od innych uczestników?

Miszanel: Chcę być show manem. Chcę w Polsce stworzyć Las Vegas na kołach :D Jestem sobą i będę sobą ... walczę o to od wielu lat a nie jest to łatwe:) Nauczyłem się mieć wszystkich złych ludzi głęboko w du***. Chcę mieć coś do powiedzenia i zrobienia. Mam przesłanie.

Plotek: Trzymamy kciuki

 

Część pierwsza wywiadu z Michałem pod tym linkiem.

 


Aik

Zobacz także:

Kim jest chłopak, który powalił jury X-Factor

On powalił jury "X Factor" na kolana!

Ona rozbawiła jury "X-Factor"