Kondrat sparodiuje Wajdę?

.
Kondrat sparodiuje Wajdę? Szymon Majewski przedstawił pomysły na nowy sezon swojego programu Co zobaczymy w nowym sezonie "Szymon Majewski Show"? - Zadzwonię do Marka Kondrata i namówię go, żeby sparodiował Andrzeja Wajdę - zdradził "Plotkowi" Szymon. Stacja TVN przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Szymon Majewski jak zwykle zrobił furorę swoim strojem. Tym razem Szymon postawił na prostotę i elegancję. Majewski zdradził w rozmowie z "Plotkiem", co widzowie zobaczą w nowym sezonie jego programu. - Zadzwonię do Marka Kondrata i namówię go, żeby w "Rozmowach w tłoku" sparodiował Andrzeja Wajdę. Mam też nadzieje, że Piotr Adamczyk zgodzi się kogoś zagrać w moim programie - powiedział Plotkowi, Szymon Majewski. Widzom bardzo spodobała się Magda Cielecka parodiująca Joannę Krupę. Myślicie, że Kondrat zgodzi się znów sparodiował znanego reżysera? Już raz to zrobił.

Stacja TVN przedstawiła swoją wiosenną ramówkę. Szymon Majewski jak zwykle zrobił furorę swoim strojem. Tym razem Szymon postawił na prostotę i elegancję. Majewski zdradził w rozmowie z Plotkiem, co widzowie zobaczą w nowym sezonie jego programu.

Zadzwonię do Marka Kondrata i namówię go, żeby w "Rozmowach w tłoku" sparodiował Marka Kondrata. Mam też nadzieje, że Piotr Adamczyk zgodzi się kogoś zagrać w moim programie - powiedział Plotkowi, Szymon Majewski.

Widzom bardzo spodobała się Magda Cielecka parodiująca Joannę Krupę. Myślicie, że Kondratzgodzi się znów sparodiował znanego reżysera? Już raz to zrobił.

 

Kondrat parodiuje Wajdę:

 

Film w lepszej jakości znajdziecie pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wajda jedzie po Kaczyńskim! OSTRO

Kondrat: Pomnik Małego Powstańca jest obraźliwy