Doda i Magda Mołek w tej samej sukience

Której lepiej w beżowej kreacji? Sonda.
Doda i Magda Mołek w tej samej sukience Nie tyle wpadka, co zbieg okoliczności Co łączy Magdę Mołek i Dodę? Prócz wpadki prezenterki, która na wizji "uśmierciła" narzeczonego gwiazdy, łączy je jeszcze jedno - mają taką samą sukienkę. Co łączy Magdę Mołek i Dodę? Prócz makabrycznej wpadki prezenterki, która na wizji "uśmierciła" narzeczonego gwiazdy, łączy jeszcze jedno - upodobanie do mody. W przedostatnim numerze magazynu "Gala" pojawił się wywiad i sesja zdjęciowa z Magdą Mołek. Na jednym ze zdjęć Magda ubrana w piękną sukienkę koloru beżowego. Tydzień później w tej samej kreacji Doda pojawia się na ... Gali Dobroczynności. Stroje różniły tylko dodatki. Fajnie, że dziewczyny mają podobny gust i ciężko to nazwać wpadką. Nam się takie zbiegi okoliczności podobają.

Co łączy Magdę Mołek i Dodę? Prócz makabrycznej wpadki prezenterki, która na wizji uśmierciła narzeczonego gwiazdy, łączy jeszcze jedno - upodobanie do mody.

 

W przedostatnim numerze magazynu "Gala" pojawił się wywiad i sesja zdjęciowa z Magdą Mołek. Na jednym ze zdjęć Magda ubrana w piękną sukienkę koloru beżowego:

 

gala,magda mołek

 

 

Tydzień później w tej samej kreacji Doda pojawia się na ... Gali Dobroczynności. Stroje różniły tylko dodatki:

 

Doda Rabczewska Dorota

 

Fajnie, że dziewczyny mają podobny gust i ciężko to nazwać wpadką. Nam się takie zbiegi okoliczności podobają. Ale musimy rozstrzygnąć, której lepiej w tej kiecce. Zapraszamy do sondy.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Oto "Gwiazdy Dobroczynności 2010"

Doda rozgrzała wczoraj siatkarzy

Rutowicz też pobiła się z Dodą?

Której lepiej w beżowej kiecce?