Jola Rutowicz twarzą Ed Hardy w Polsce

CO?
Rutowicz twarzą Ed Hardy Gwiazda Big Brothera robi karierę w świecie mody Jola Rutowicz odniosła poważny sukces - została twarzą marki Ed Hardy w Polsce. Ubrania tej marki chętnie kupują takie gwiazdy jak Misiek Koterski czy Doda Jola Rutowicz znów udowadnia, że na dobre chce zerwać z wizerunkiem tipsiary. Od roku ma bardziej wyważony styl ubierania się, zrezygnowała z tipsów i mocnego makijażu. My wspieramy każda gwiazdę, która chce zmienić się na lepsze. Teraz dowiadujemy się, że Jola Rutowicz odnosi swój pierwszy, duży sukces. Okazuje się, że Rutowicz została twarzą marki Ed Hardy w Polsce! Ciuchy tej firmy upodobali sobie popularni ludzie w Polsce, m.in. Misiek Koterski i Dorota Rabczewska.

Jola Rutowicz znów udowadnia, że na dobre chce zerwać z wizerunkiem tipsiary. Od roku ma bardziej wyważony styl ubierania się, zrezygnowała z tipsów i mocnego makijażu. My wspieramy każda gwiazdę, która chce zmienić się na lepsze.

 

Teraz dowiadujemy się, że Jola Rutowicz odnosi swój pierwszy, duży sukces. Okazuje się, że Rutowicz została twarzą marki Ed Hardy w Polsce! Ciuchy tej firmy upatrzyli sobie popularni ludzie w Polsce jak Misiek Koterski czy Doda.

 

 

 

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Możesz kupić gadżet gwiazdy!

Plotek i Jolanta Rutowicz dla WOŚP

Jola Rutowicz jako Mikołajowa