TYLKO U NAS: Czy Sablewska zostanie trzecim jurorem "X Factor"?

Znamy już dwa nazwiska. Co z "tajemniczą kobietą"?

Wraz ze startem precastingów do pierwszej polskiej edycji "X Factor", TVN zaczął uchylać rąbka tajemnicy odnośnie składu jurorskiego show. Tak jak wcześniej pisaliśmy, jurorami programu zostali Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil a prowadzącym Jarosław Kuźniar. W dzisiejszym "Dzień dobry TVN" te informacje potwierdzono.

 

TVN nie zdradza natomiast nazwiska trzeciego jurora. Stacja twierdzi, że będzie to  "tajemnicza kobieta". Pisaliśmy, że złożono propozycję udziału w show Mai Sablewskiej. Menadżerka Edyty Górniak i Mariny nie podpisała jeszcze kontraktu, dlatego TVN oficjalnie nie mówi jeszcze o jej udziale w show. Sablewska przez wiele tygodni prowadziła negocjacje. Ustalała warunki, planowała wyjazdy na castingi, ale gdy przyszło do podpisywania umowy, pojawiły się wątpliwości.

 

Plotek dowiedział się, że ostateczna decyzja co do udziału Sablewskiej w "X Factor" zapadnie w najbliższy poniedziałek. Maja waha się, bo nie wie czy zdoła pogodzić obowiązki związane z kierowaniem sprawami zawodowymi swoich artystek z castingami i przygotowaniami do odcinków na żywo. Maja chce tak zaplanować najbliższe kilka miesięcy, żeby jej artystki nawet nie odczuły, że jest jurorką show. TVN-owi bardzo zależy na jej udziale, więc spełni jej warunki. Pytanie, jak decyzję Mai przyjmą jej artystki?

 

CZY MAJA POWINNA PRZYJĄĆ PROPOZYCJĘ TVN? ZDECYDUJCIE W NASZEJ SONDZIE.

 

Sancita

 


Zobacz także:

Sablewska zdradza plany Górniak

Sablewska JUROREM "X Factor"?

Fura Sablewskiej i miny Górniak

Czy Maja Sablewska powinna przyjąć propozycję TVN?