Frykowska na światowych salonach. FOTO

Goodbye Poland!
Frykowska na światowych salonach Goodbye Poland! Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Okazało się, że jest w Berlinie, gdzie wzięła udział w balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Od tygodni nie pojawiała się na żadnych imprezach. A tu niespodzianka! Maja owszem chodziła po czerwonych dywanach, ale nie w Warszawie, tylko w... Berlinie. Na facebookowym profilu dziennikarki "Berliner Tages Zeitung" Ewy Iwanowicz, można znaleźć jej zdjęcia w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Co tam robiła polska gwiazda? W rozmowie z nami Maja mówi: "Owszem byłam w Berlinie, ale na razie nie mogę zdradzić nic więcej. Nie chcę zapeszać." Przeprowadziliśmy własne śledztwo. Udało nam się dowiedzieć, że Maja była na najstarszym w świecie balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Pojawiła się tam wraz z Dieterem Bonnstaedterem, słynnym niemieckim wizażystą i fryzjerem. Co ciekawe, Dieter jest wizażystą marki Versace, a z jego usług korzystały hollywoodzkie gwiazdy, m.in.: Tom Cruise, Will Smith, Madonna czy Gloria Gaynor! Czyżby zatem Maja kręciła w Niemczech jakiś film?

Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Od tygodni nie pojawiała się na żadnych imprezach. A tu niespodzianka! Maja owszem chodziła po czerwonych dywanach, ale nie w Warszawie, tylko w... Berlinie. Na facebookowym profilu dziennikarki "Berliner Tages Zeitung"Ewy Iwanowicz, można znaleźć jej zdjęcia w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Co tam robiła polska gwiazda? W rozmowie z nami Maja mówi:

Owszem byłam w Berlinie, ale na razie nie mogę zdradzić nic więcej. Nie chcę zapeszać.

Przeprowadziliśmy własne śledztwo. Udało nam się dowiedzieć, że Maja była na najstarszy w świecie balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Ów tajemniczy mężczyzna na zdjęciu to z kolei Dieter Bonnstaedter, słynny niemiecki wizażysta i fryzjer. To on jest autorem fryzury Mai. Co ciekawe Dieter jest wizażystą markiVersace a z jego usług korzystały hollywoodzkie gwiazdy, m.in.: Tom Cruise, Will Smith, Madonna czy Gloria Gaynor!

 

Czyżby zatem Maja kręciła w Niemczech jakiś film? A tak na marginesie, to wyglądała bardzo dobrze.

 

 


 


Aik

 

 

Zobacz także:

Noworoczne życzenia Mai Frykowskiej. WIDEO

Nieznane oblicze Mai Frykowskiej

Maja Frykowska kończy 33 lata

Więcej o:
Komentarze (64)
Frykowska na światowych salonach. FOTO
Zaloguj się
 • asja69

  Oceniono 37 razy 31

  "Polska gwiazda"? Chyba gwiazda jacuzzi...

 • dwunastnica

  Oceniono 30 razy 22

  Nie Maja, tylko Agnieszka.
  Nie do Berlina, tylko pod Zgorzelec.
  Nie robić karierę, tylko jacuzzi testować.

 • zebra20

  Oceniono 25 razy 19

  hmmm... czyżby frytka kreciła w niemczech jakiegoś pornosa XD

 • onomatopeja

  Oceniono 17 razy 17

  "Co tam robiła polska gwiazda? "- Odpowiadam wam -NIC!! bo polskiej gwiazdy tam nie było :D

 • aqqa

  Oceniono 22 razy 16

  Tak bardzo jak zawsze nie wzbudzała we mnie pozytywnych emocji,tak muszę przyznać,że wyglądała świetnie i wyglądem na pewno wstydu Polsce nie przyniosła...za to co mówiła natomiast pewni być nie możemy... dlatego nie chwalę całokształtu,a tylko część wizualną ;)

 • krystyna7

  Oceniono 20 razy 16

  Cytuję-"Co tam robiła polska gwiazda?" PLOTKU !!!!! Jaka gwiazda ??? Czy resztki rozumu odebrało redaktorom ??? FRYTKA I GWIAZDA ??? NO NIE !!!

 • luckyluk

  Oceniono 23 razy 15

  Plotek szczyci się wywiadem z frytką (tfu!) na wyłączność tak jakby rozmawiał z Oprah, a każdy normalny człowiek stosujący zasady bhp i dbający o swoje zdrowie rozmawiałby z frytką przez 3 pośredników w obecności księdza, prawnika, psychiatry i wenerologa. No ale plotek to nie człowiek, plotek to k*raluch

 • cholera

  Oceniono 17 razy 15

  pokur.iło was totalnie redaktorzyny ???? 'Co tam robiła polska gwiazda?' ?????????????????? GWIAZDA??? Gosciowa z wanny, ktora seksila sie z jakims wyzelowanym kenem ? Frykowska Agnieszka - na obrazie podpisano by ja "Dajaca dupy"

 • marcelito

  Oceniono 30 razy 14

  To rzeczywiście prawda, Fryta przebywała w Berlinie, oczywiście nie na żadnym balu, a już tym bardziej dziennikarzy, bo niby kto by ją tam wpuścił. Po prostu właściciel kilku tureckich burdeli na Kreuzbergu chce otworzyć nowy burdel połączony z salonem spa, no a kto jest najlepszy w robieniu podwodnych lodów i innych atrakcji w jacuzzi - wiadomo Fryta. Agnieszka ma dostać roczny kontrakt na przeszkolenie kilkunastu tureckich kurewek w "technikach wodnych".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX