Frykowska na światowych salonach. FOTO

Goodbye Poland!
Frykowska na światowych salonach Goodbye Poland! Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Okazało się, że jest w Berlinie, gdzie wzięła udział w balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Od tygodni nie pojawiała się na żadnych imprezach. A tu niespodzianka! Maja owszem chodziła po czerwonych dywanach, ale nie w Warszawie, tylko w... Berlinie. Na facebookowym profilu dziennikarki "Berliner Tages Zeitung" Ewy Iwanowicz, można znaleźć jej zdjęcia w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Co tam robiła polska gwiazda? W rozmowie z nami Maja mówi: "Owszem byłam w Berlinie, ale na razie nie mogę zdradzić nic więcej. Nie chcę zapeszać." Przeprowadziliśmy własne śledztwo. Udało nam się dowiedzieć, że Maja była na najstarszym w świecie balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Pojawiła się tam wraz z Dieterem Bonnstaedterem, słynnym niemieckim wizażystą i fryzjerem. Co ciekawe, Dieter jest wizażystą marki Versace, a z jego usług korzystały hollywoodzkie gwiazdy, m.in.: Tom Cruise, Will Smith, Madonna czy Gloria Gaynor! Czyżby zatem Maja kręciła w Niemczech jakiś film?

Ostatnio zastanawialiśmy się, co się dzieje z Mają Frykowską. Od tygodni nie pojawiała się na żadnych imprezach. A tu niespodzianka! Maja owszem chodziła po czerwonych dywanach, ale nie w Warszawie, tylko w... Berlinie. Na facebookowym profilu dziennikarki "Berliner Tages Zeitung"Ewy Iwanowicz, można znaleźć jej zdjęcia w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Co tam robiła polska gwiazda? W rozmowie z nami Maja mówi:

Owszem byłam w Berlinie, ale na razie nie mogę zdradzić nic więcej. Nie chcę zapeszać.

Przeprowadziliśmy własne śledztwo. Udało nam się dowiedzieć, że Maja była na najstarszy w świecie balu dziennikarzy "Presse Ball Berlin". Ów tajemniczy mężczyzna na zdjęciu to z kolei Dieter Bonnstaedter, słynny niemiecki wizażysta i fryzjer. To on jest autorem fryzury Mai. Co ciekawe Dieter jest wizażystą markiVersace a z jego usług korzystały hollywoodzkie gwiazdy, m.in.: Tom Cruise, Will Smith, Madonna czy Gloria Gaynor!

 

Czyżby zatem Maja kręciła w Niemczech jakiś film? A tak na marginesie, to wyglądała bardzo dobrze.

 

 


 


Aik

 

 

Zobacz także:

Noworoczne życzenia Mai Frykowskiej. WIDEO

Nieznane oblicze Mai Frykowskiej

Maja Frykowska kończy 33 lata