Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie mogą od siebie oderwać NIE TYLKO wzroku. Najlepsze? Zobaczcie, co trzymają w samochodzie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już małżeństwem, ale wygląda na to, że jeszcze do końca nie wrócili do rzeczywistości. Zdjęcia pary nie schodzą z okładek i trzeba przyznać, że ich ślub przyćmił nawet wenecką ceremonię państwa Woźniaków-Staraków. W jednej z warszawskich restauracji nie tylko świetnie się bawili, ale też nie szczędzili sobie czułości.

.

Więcej o:
Komentarze (36)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie mogą od siebie oderwać NIE TYLKO wzroku. Najlepsze? Zobaczcie, co trzymają w samochodzie!
Zaloguj się
 • Gość: ala

  Oceniono 32 razy 28

  przyjemnie, gdy, ludzie są szczęśliwi, wszystkiego dobrego

 • Gość: Jorg

  Oceniono 14 razy 10

  Fajnie. Mój mąż mógłby byc milszy dla mnie a póki co traktuje mnie jak zło konieczne.

 • Gość: iza

  Oceniono 4 razy 4

  niech sie ciesza-az milo....szkoda ze taki stan rzeczy nie trwa wiecznie... ja 15 lat w zwiazku i bez takivh juz cxułości niestety... sle teraz to sztuka w ogóle ze sobą przezyć tyle lat bo szybciej rozwody u z głowy....

 • Gość: Radziwił

  Oceniono 3 razy 3

  tak się zastanawiam z czego ten Majdan to wszystko utrzymuje jak nie gra już w piłkę tyle lat

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Świetny myśliwy. To się nazywa upolowanie dostatniego życia.

 • Gość: matitalolo

  Oceniono 7 razy 1

  Kiedy rozwód . Ile potrzeba będzie sezonów ? W końcu kiedyś musi się skończyć oglądalność, zainteresowanie, i medialna miłość. Jak to u celebrytów bywa zazwyczaj. A potem nowy facet , nowa kobieta i kolejny celebrycki sezon rozpoczęty. W medialnych szmatławcach i brukowcach. Najważniejsze żeby pisali, fotografowali i komentowali. Najgorszy jest brak zainteresowania.

 • Gość: gość to gość, nie ma sie co podpisywac

  0

  znowu rodzynki z majerankiem serwujecie gazeto.pl ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX