Doda bez makijażu. Odsłoniła BARDZO umięśniony brzuch. My patrzymy na twarz. Coś tu się zmieniło

Doda w czwartek wybrała dość odważną kreację i po Warszawie chodziła z odsłoniętym brzuchem. My jednak patrzymy na jej twarz i mamy wrażenie, że coś się zmieniło w jej wyglądzie.

Zobacz zdjęcia.

Więcej o:
Komentarze (86)
Doda bez makijażu. Odsłoniła BARDZO umięśniony brzuch. My patrzymy na twarz. Coś tu się zmieniło
Zaloguj się
 • Gość: ADELE

  Oceniono 2 razy 2

  wygląda brzydko:( jeśli tak wygląda 32-letnia kobieta, która całe życie głównie dba o wygląd, to gratuluję 40 latkom, które pracują, wychowują dzieci i, mimo braku środków na 'poprawianie urody', mogą się pochwalić gładką buzią i dobrą sylwetką :) najwięcej złego rapczesi zrobiły retuszowane fotki, zamieszczane w sieci, zarówno przez brukowce, jak i przez nią samą na portalach społecznościowych:( każdy sie starzeje i nie ma w tym niestosownego (hehe), ale jak się usilnie wciska kit, że będzie się całe życie piękną i seksowną, mimo upływającego czasu, to potem tak się dzieje, że ludziska rozdziawiają gęby ze zdumienia, kiedy widza taką z bliska albo na fotkach pod lupą! dodzia niedawno śmiała się edzi, że ta jest stara, ale dzisiaj to edzia lepiej wygląda, mimo 10 lat różnicy! jak człowiek szybko i intensywnie żyje i do tego nie ma życia osobistego (wszystko na pokaz i sprzedaż), to się szybko eksploatuje, bo przecież 32 lata, to piękny wiek, chociaż jak widać nie dla każdego! DODZIA do "tańca z gwiazdami"! do "miliard w rozumie"! do "rolnik szuka żony", do "project lady"! MOŻE URATUJE JESZCZE JAKOŚ SWOJA POPULARNOŚĆ I REPUTACJĘ!

 • Gość: 13579

  Oceniono 1 raz 1

  Dodzia . Zle cie uszyli. masz teraz niewyjsciowa twarz. Figure zawsze mialas ja dezodorant w sztyfcie bez wcięcia w talii i bez tylka. Tak ogolnie to co wy głupie z sobą robicie. Niedawno smialas się z Edzi...ona tez się szyje i tez ma kiepskiego chirurga ale lepszego od twojego. majac 30 lat tak wygladac .

 • Gość: justi

  Oceniono 3 razy 1

  Doda to wspaniała wokalistka. Uwielbiam jej piosenki. Co prawda, to żadnej nie znam ...

 • elenita

  Oceniono 1 raz 1

  Oj, jaka smutna kaczuszka. Czy ja dobrze widzę? Skóra Dody się starzeje? Niemożliwe! Założenia były inne. Może się okazać, że Doda niesłusznie okazywała tyle wzgardy i obrzydzenia dla kobiet po trzydziestce?

 • Gość: ohyda

  Oceniono 1 raz 1

  bez kilograma tapety jest to dramat, do tego kaczy dziub od wiecznego szprycowania

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Okropna. Rozumiem, czemu tylu ją puściło. Za często widzieli ją rano bez makijażu.

 • bowke

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda jakby ja bolały zęby.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nie jestem zbyt krytyczna w stosunku do innych ale to już maassaakkra. 60-letni kaczor donald i dżoker w jednym. I sama to sobie zrobiła ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX