Katarzyna Zielińska BEZ MAKIJAŻU. Z mężem i synem wybrali się do kawiarni. W takim wydaniu rzadko ją widzimy

Katarzyna Zielińska razem z mężem, Wojciechem Domańskim i półtorarocznym synem Henrykiem, wybrała się do kawiarni. Aktorka tego dnia nie nałożyła makijażu. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Zobaczcie zdjęcia.

Więcej o:
Komentarze (25)
Katarzyna Zielińska BEZ MAKIJAŻU. Z mężem i synem wybrali się do kawiarni. W takim wydaniu rzadko ją widzimy
Zaloguj się
 • Gość: /;oiuyghbnm,kjhgb

  Oceniono 4 razy 4

  paskudna baba w każdym wydaniu bez wdzięku i talentu tatuś smaruje żeby to coś jechało. Jaki kraj takie gwiazdy okropność

 • Gość: krytyk

  Oceniono 2 razy 2

  Serialowe fabryki produkują masowo oprócz idiotycznych opowieści dla kucharek i gospodyń domowych (przepraszam z góry te panie) również nędzne aktoreczki i aktorów (różne pomroczki jasne i ciemne.chiciopki, muchy powiatowe,nataszki józefowe,sochy,diabły i iwany; w tym i kasie zielińskie.Jak już, to wolę 100 x Kasię: Kowalską,Stankiewicz,Nosowską i nie Zielińską.Bardzo przeciętnej urody pseudoaktoreczka z układu, ciągle kreowana,byle było głośno ! Pokażcie kasię zielińską bez majtek zamiast bez makijażu, na pewno będzię głośno.Te wszystkie serialowe wypłuczyny,kreowane na siłę nijak się mają do prawdziwych talentów np.Joasia Moro,Karolina Gruszka i inne.Bo prawdziwy talent sam się obroni.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  obysmy nigdy nie musieli oglądac tej szantrapy czy to w makijażu czy balejażu ---NIGDY

 • Gość: iinka

  0

  aktorka tak jak kameleon ,w każdej roli powinna być inna ,ona we wszystkich rolach wygląda tak samo

 • bamapo

  0

  Nie bez makijażu tylko ze słabym makijażem.

 • Gość: joanna

  0

  Jeżdża be kasków? To w Warszawie tak można? A wracając do Kasi, to bardzo mi sie podoba bez makijażu i na luzie. Widać, ze nie stosuje botoksu / moze tak, ale delikatnie/

 • Gość: Kasia

  0

  Pani Kasi nie jest potrzebny makijaż ponieważ jest piękna, oryginalna kobietka

 • Gość: Koko

  Oceniono 2 razy 0

  Jak Wam się nie podoba to nie oglądajcie tych zdjęć. Po co te zjadliwe komentarze? Lepiej się czujecie? Akurat dla mnie jest to fajna dziewczyna, na luzie, która sobie miło spędza czas rodziną. Ma prawo do tego, żeby wyjść bez make upu i świetnie się z tym czuć. I nic Wam do tego zawistnicy!! Panią Kasię pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego weekendu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX