TVP wypuści polskie "Wspaniałe Stulecie" z Tomaszem Kotem w roli głównej? Mamy komentarz rzecznika stacji

Tomasz Kot wcieli się w rolę Kazimierza III Wielkiego w polskiej wersji "Wspaniałego Stulecia" produkcji TVP? Sprawdziliśmy te doniesienia.
TVP wypuści polskie "Wspaniałe Stulecie"? Mamy komentarz rzecznika stacji "Wspaniałe Stulecie", turecki serial kostiumowy o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego, najdłużej panującego władcy Imperium Osmańskiego, podbił serca widzów TVP. Jak podaje "Fakt", stacja postanowiła wyprodukować polską wersją serialowego hitu. W rolę Kazimierza III Wielkiego miałby wcielić się Tomasz Kot. Telewizja Publiczna właśnie rozpoczęła prace nad zapowiadanym serialem historycznym. Producenci uznali, że zaczną od pokazania życia ostatniego Piasta - Kazimierza Wielkiego. Jak udało się ustalić Faktowi, króla, który zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną zagra Tomasz Kot - podaje tabloid. "Fakt" informuje, że zdjęcia już ruszyły. Sceny kręcone są m.in. w Gnieźnie i na krakowskim Wawelu. Stacja chce ponoć wyłożyć ogromne sumy na "piękne kostiumy i scenografie z epoki". Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym TVP, by potwierdzić te informacje. Otrzymaliśmy w odpowiedzi bardzo krótkie, ale wyczerpujące temat dementi. To nieprawda - odpowiedział rzecznik TVP. Żałujecie?

"Wspaniałe Stulecie", turecki serial kostiumowy o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego, najdłużej panującego władcy Imperium Osmańskiego, podbił serca widzów TVP. "Fakt" podał informację o tym, że stacja postanowiła powtórzyć sukces produkcji polską wersją serialowego hitu. Opowiadać miałaby o losach polskich władców. W rolę Kazimierza III Wielkiego wcielić miałby się podobno Tomasz Kot.

Telewizja Publiczna właśnie rozpoczęła prace nad zapowiadanym serialem historycznym. Producenci uznali, że zaczną od pokazania życia ostatniego Piasta - Kazimierza Wielkiego. Jak udało się ustalić Faktowi, króla, który zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną zagra Tomasz Kot  - podaje tabloid.

Tabloid informuje, że zdjęcia już ruszyły. Sceny kręcone są m.in. w Gnieźnie i na krakowskim Wawelu. Stacja chce ponoć wyłożyć ogromne sumy na "piękne kostiumy i scenografie z epoki".

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym TVP, by potwierdzić te informacje. Otrzymaliśmy w odpowiedzi bardzo krótkie, ale wyczerpujące temat dementi:

To nieprawda.

Żałujecie?

 

AB

Więcej o:
Komentarze (10)
TVP wypuści polskie "Wspaniałe Stulecie" z Tomaszem Kotem w roli głównej? Mamy komentarz rzecznika stacji
Zaloguj się
 • Gość: Bardzo dobrze~!

  Oceniono 3 razy 1

  może co niektórzy Polacy poznaj naszą piękną historię lepiej!dosyć mam oglądania głupich min i jeszcze głupszych żartów tych ,tak samo z tymi głupimi serialami za ciężką kasę i dający wieloletnie zatrudnienie pseudo aktorom za wielką kasę!

 • Gość: Agnieszka bachmatiuk

  0

  Musimy nagrac serial tak piekny aby zadne panstwo nam nie dorownalo dlatego powinnismy nagrac w kolejnosci. Najpierw dynastie Piastow pozniej dynastie Jagiellonow a na koncu nagrac serial o krolach elekcyjnych. W naszej historii jest tyle ciekawych krolow i jestem pewna ze te seriale podbilyby serca widzow.

 • Gość: Agnieszka bachmatiuk

  0

  Mysle ze powinnismy nagrac wspaniale stulecie ale od mieszka 1 do augusta poniatowskiego to by bylo piekne

 • Gość: kicia

  0

  Ciekawie się zapowiada ale rozumiem, ze to o Polskim złotym stuleciu będzie?

 • Gość: Ja

  0

  Czy Polacy muszą małpować sukcesy innych państw? Niech wymyślą coś swojego...

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Zapowiada się niezwykle ambitna produkcja telewizji publicznej sterowanej z tylnego siedzenia.
  Zrozumiałe, że Kot nie będzie w tym grać. To ambitny aktor. Pewnie wezmą Zelnika.

 • fanizymiko

  Oceniono 4 razy 0

  Jeżeli serial ma produkować TVPiS to 'wspaniałe stulecie" według nich zaczęło się 23 października 2005 roku.

  A to oznacza, że Kot ze wzrostem 1,99 m nie ma najmniejszych szans na główną rolę:))

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  Film z panem Tomaszem Kotem to będzie wielka przyjemność

 • kontodoplotka

  Oceniono 3 razy -1

  Jakaś szmira na którą mamy płacić PiSowskim mediom opłatę audio-wizualną ? Chyba ich pogrzało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX