Kinga Rusin straciła pracę w "You Can Dance"? Zastąpi ją Anna Mucha? Sprawdziliśmy

Kinga Rusin pracy nie straciła, po prostu dostała nowy program. A kto ją zastąpi w "You Can Dance"?
Mucha zastąpi Rusin w "You Can Dance"? Kinga Rusin pracy nie straciła, ale... Kinga Rusin pracy nie straciła, po prostu dostała nowy program. A kto ją zastąpi w "You Can Dance"? Kinga Rusin z "You Can Dance" była związana od 2007 roku - najpierw jako prowadząca, a od 2011 roku jako jurorka. Po ośmiu latach rozstaje się z tanecznym show nie dlatego, że zwolniono ją z jury, ale po prostu dostała nowy program. Dziennikarka poprowadzi nową edycję kultowego "Agenta". Jak udało nam się dowiedzieć, trwają rozmowy z osobami, które miałyby zastąpić Rusin w show. Portale wymieniają wśród nich Weronikę Marczuk (jurorka w edycjach 1-4) i Annę Muchę (jurorka w 5. edycji) - ale panie podobno nie są brane pod uwagę. - Nic nie wiem na ten temat - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Marta Jarzębska, agentka Anny Muchy. Oficjalnie, nazwisko nowego jurora poznamy w styczniu na konferencji ramówkowej TVN. Ale, jak wiemy z doświadczenia, takie informacje lubią "wyciekać" wcześniej.

Kinga Rusin z "You Can Dance" była związana od 2007 roku - najpierw jako prowadząca, a od 2011 roku jako jurorka. Po ośmiu latach rozstaje się z tanecznym show nie dlatego, że zwolniono ją z jury, ale po prostu dostała nowy program. Dziennikarka poprowadzi nową edycję kultowego "Agenta".

Jak udało nam się dowiedzieć, trwają rozmowy z osobami, które miałyby zastąpić Rusin w show. Portale wymieniają wśród nich Weronikę Marczuk (jurorka w edycjach 1-4) i Annę Muchę (jurorka w 5. edycji) - ale panie podobno nie są brane pod uwagę.

Nic nie wiem na ten temat - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Marta Jarzębska, agentka Anny Muchy.

Oficjalnie, nazwisko nowego jurora poznamy w styczniu na konferencji ramówkowej TVN. Ale, jak wiemy z doświadczenia, takie informacje lubią "wyciekać" wcześniej.

mte

Więcej o:
Komentarze (5)
Kinga Rusin straciła pracę w "You Can Dance"? Zastąpi ją Anna Mucha? Sprawdziliśmy
Zaloguj się
 • Gość: Max

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepszy byłby Gleba zwycięzca I edycji....

 • dodosdontquack

  Oceniono 1 raz 1

  Blagam, tylko nie mucha...

 • Gość: hgdd

  0

  Kinga Rusin ale to brzydka kobieta

 • Gość: karasinska

  0

  obie panie bardzo lubie

 • Gość: amicgnik

  0

  no pi..., wizerunkowa i mentalna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX