Helenka od "Weź mnie na lody" sporo schudła i wygląda tak. Kiedyś? Co za metamorfoza! [TYLKO U NAS]

Helenka zdobyła tytuł najseksowniejszej wokalistki disco polo i podbiła serca fanów piosenką "Weź mnie na lody". W rozmowie z Plotek.pl opowiedziała o tym, jak schudła.

Helenka to pseudonim artystyczny Kingi Szymkowiak. Znamy ją z letniego, łatwo wpadającego w ucho przeboju "Weź mnie na lody". Helenka jeszcze niedawno śpiewała jazz i poezję. Teraz postawiła na disco polo i to był strzał w dziesiątkę.

Najnowsze zdjęcia Helenki pokazują, że gwiazda disco polo sporo schudła. Potwierdziła to w rozmowie z Plotek.pl.

Widać przecież jak na dłoni. Gdy zaczynałam występy w lipcu tego roku, zbierałam pochlebne opinie na temat śpiewu i niepochlebne na temat wyglądu. Obiecałam wtedy sobie i fanom - bo to oni mnie zmotywowali - że coś z tym zrobię. Wylewałam hektolitry potu na siłowni zagryzając to zieleniną. I efekt jest? Jest - pochwaliła się.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA HELENKI >>

Helenka straciła całkiem sporo masy ciała.

Ważę o dwadzieścia pięć procent mniej, niż w styczniu. Gdy wzięłam ostatnio sukienkę, w której chodziłam na początku roku, okazało się, że mogą w nią wejść dziś dwie Helenki. Niezły czad.

Utrata wagi wiązała się ze zmianami nawyków żywieniowych. Helenka opowiedziała nam o swojej diecie.

Poza wspomnianą zieleniną, unikam węglowodanów, zapomniałam co to cukier i sól. Ze słodyczami nie miałam problemów, bo nigdy za nimi nie przepadałam. Za to mam wrażenie, że bar z kebabem pod moim blokiem zamknął się przeze mnie, bo przestałam go utrzymywać - żartowała.

Miłość? Przede wszystkim do muzyki i fanów. Poza tym gwiazda jest sama.

Na prywatną miłość swego życia wciąż muszę poczekać.

Swego czasu sporo się mówiło o Helence w kontekście współpracy z Adamem Kraśką, rolnikiem-celebrytą, który porzucił dotychczasowe zajęcie i jął koncertować jako gwiazdor disco polo. Jak się okazało, pogłoski o ich romansie były mocno przesadzone.

Coś tam knujemy, kombinujemy. Za wcześnie, żeby o tym mówić - powiedziała, nie wdając się w szczegóły.

Helenka ma 25 lat i pochodzi z Zielonej Góry. Obecnie mieszka w Warszawie, a gdy nie koncertuje, pracuje w firmie sprzedającej testy genetyczne. Niedawno fani uznali ją za najseksowniejszą wokalistkę disco polo.

Zrobiło mi się baaaardzo miło! komplementów nigdy dość - powiedziała w rozmowie z "News Disco Polo".

Posłuchajcie największego przeboju Helenki, "Weź mnie na lody".

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS