Karolina Ferenstein-Kraśko zakrywała brzuch. Ale gdy stanęła bokiem, wszystkie starania spełzły na niczym

Trzecie dziecko Karoliny Ferenstein-Kraśko ma przyjść na świat lada dzień. Żona dziennikarza bardzo się starała, by zasłonić brzuch.

1.

Paparazzo zrobił Karolinie Ferenstein-Kraśko zdjęcia, gdy spacerowała po Warszawie. Wygląda na to, że naprawdę bardzo chciała ukryć ciążowy brzuch, bo okryła się długim szalem.

2.

Wystarczyło jednak, że żona dziennikarza stanęła bokiem, a cały jej wysiłek spełzł na niczym. Widać, że rozwiązanie jest tuż tuż - termin porodu jest wyznaczony na koniec grudnia. Para spodziewa się córki.

3.

"Dzieciątko ma przyjść na świat pod koniec roku. To będzie piękny prezent na Boże Narodzenie" - zdradził "SE" przyjaciel pary. Kraśkowie mają już dwóch synów, 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra.

4.

Brzuch Ferenstein-Kraśko bardzo się powiększył w ciągu zaledwie miesiąca. Na początku października wzięła udział w Wielkim Biegu Św. Huberta, zorganizowanym w Stadninie Ferensteinów w Gałkowie. Mocno zaawansowana ciąża nie była dla niej żadnym ograniczeniem.

5.

Przyszła mama nie zwalnia tempa i pomimo mocno już zaawansowanej ciąży pozostaje aktywna. Musimy przyznać, że robi to bardzo stylowo.

6.

Na początku czerwca Ferenstein-Kraśko wzięła udział w zawodach CSIO. Wtedy jeszcze niewiele osób wiedziało o tym, że jest w błogosławionym stanie. Trudno było się tego także domyślić po jej wyglądzie.

7.

Do myślenia mógł zaś dawać strój, jaki miała na sobie pod koniec maja na rozdaniu nagród Plejada Top Ten. Obszerna w okolicach brzucha bluzka, to częsty wybór wśród celebrytek, które chcą jak najdłużej utrzymać w tajemnicy swój błogosławiony stan. Mimo luźnego kroju, żona dziennikarza w zabawny sposób skomentowała na Facebooku tę kreację. "Czy ja jeszcze kiedyś się zmieszczę w taką spódnicę ? :)" - napisała.

8.

A tak Ferenstein-Kraśko prezentowała się jeszcze przed zajściem w ciążę na pokazie mody Łukasza Jemioła.