Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na spacerze Z CÓRKĄ. To pierwsze ich wyjście "całą rodziną"

Niedawno paparazzo zrobił zdjęcia, gdy Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka i ich 3-miesięczna córka, Antonina, relaksowali się w restauracji sushi. To pierwsze ich wyjście "całą rodziną". Zobaczcie, jak wyglądali.

 

1.

Paulina Krupińska weszła do restauracji razem z Antoniną, która siedziała w nosidełku. Modelka od niedawna zdradza coraz więcej sekretów związanych z byciem mamą i z jej 3-miesieczną córką. Kilka dni temu w rozmowie z Plotek.pl przyznała, kto się nią opiekuje, gdy ona idzie na imprezę. "Na razie są to jednorazowe wyjścia na parę godzin. Teraz przed tym pokazem nakarmiłam córkę, ona poszła spać, tata ją pewnie ululał i śpi. teraz na pierwsze karmienie, obudzi się pewnie o 5 rano" - zdradziła.

2.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka siedzieli przy stole, a obok nich miejsce zajęła ich córka. Antonina przyszła na świat pod koniec lipca. W połowie września modelka pierwszy raz opowiedziała o macierzyństwie. "Mama jest nieobiektywna. Dla mnie ona jest najładniejsza, podejrzewam, że każda mama tak ma. Dla taty też jest najładniejsza i mówi, że niby jest do mnie podobna. Ja z kolei widzę, że ona jest podobna do niego. Ale na razie jest za wcześnie, żeby mówić, że jest ona do kogokolwiek podobna, bo takie malutkie dzieci nie są podobne do nikogo" - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

3.

Choć para była razem na obiedzie, tym razem to mała Antonina ściągnęła całą uwagę mamy. "Nasze dziecko jest takie spokojne... Praktycznie cały czas śpi. Wiem, że teraz wszystkie mamy mnie znienawidzą" - stwierdziła ze śmiechem "Dzień Dobry TVN".

4
Wzrok szczęśliwego taty na szczęście podążył w tym samym kierunku. Tak mówił o córce: "Odkąd urodziło mi się dziecko, wzruszam się co chwilę. Pamiętam, że ona miała się urodzić. Paulina uprała rzeczy, jak ściągałem pranie, to mi już łzy w oczach stały (...). Jak patrzę na dziecko, ono się uśmiechnie i już jesteś zrobiony. Nigdy nie podejrzewałem się o takie pokłady jak teraz, kiedy jest dziecko. Zachęcam wszystkich do bycie rodzicem "- namawiał w "20m Łukasza".

5.

Krupińska tego dnia wybrała wygodny sportowy strój. "Będąc mamą nie myślę o żadnym wizerunku, czy wyglądam jak mama pracująca, czy jak mama siedząca z dzieckiem w domu. Siedzę z dzieckiem w domu, bo je kocham i chcę z nim siedzieć, bo urodziłam to dziecko dla siebie, a nie dla niani czy babć, żeby miały mi to dziecko wychowywać. Więc chcę siedzieć z moją córką jak najdłużej. Do pracy na pełnych obrotach wracam już w przyszłym roku i wtedy dopiero będę zostawiała córkę na dłużej" - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl

6.

Mała Antonina została już ochrzczona - w tajemnicy. W ceremonii wzięli udział wyłącznie najbliżsi pary. Chociaż na uroczystości nie było fotoreporterów, to dwa zdjęcia poznaliśmy. Jedno wstawiła na swój profil na Instagramie sama Krupińska. Pozowała na nim w towarzystwie Kamili Szczawińskiej, która podobno została matką chrzestną, oraz przyjaciółek.


7.

Widać, że mała Antonina jest oczkiem w głowie taty. "Moje życie w ostatnim czasie diametralnie się zmieniło, zostałem ojcem. Stało się coś, o czym marzyłem. Coś co absolutnie wywróciło wszystko do góry nogami i to musi być słychać na tej płycie. (...) To jest wielkie przeżycie. Mnie to spotkało w wieku 39 lat, czyli jako dojrzałego człowieka i to jest wyczekane" - powiedział Karpiel-Bułecka w "20m Łukasza".

 

8.

Modelka jest dobrym przykładem dla przyszłych mam i nie spieszy się z odzyskaniem idealnej figury po ciąży. Pod koniec września mówiła, że zostało jej jeszcze kilka kilo do zrzucenia. "Jeszcze troszeczkę zostało, ale tym się nie martwię. Bo patrzę z perspektywy koleżanek i wiem, że to wszystko naturalnie wróci do normy" - mówiła "Dzień Dobry TVN".

9.
Paulina Krupińska coraz chętniej dzieli się z fanami szczegółami na temat już 3-miesięcznej córki. Tuż po jej narodzinach dodała na Instagram nastrojowe czarno białe zdjęcie, a niedawno pokazała body z nadrukowanymi imieniem swojej pociechy.