Jude Law kiedyś był z Sienną Miller, Jakóbiak niedawno miał z nią wywiad. Aktor go oglądał. I zapytał Łukasza o...

Łukasz Jakóbiak weekend spędził w okolicach Rzymu. Tam miał okazję spotkać się z Jude'em Law. Co ciekawe, słynny aktor słyszał już o polskim Youtuberze.

Łukasz Jakóbiak wrażeniami ze spotkania z Jude'em podzielił się na Facebooku. Aktor powiedział Łukaszowi, że widział jego wywiad ze Sienną Miller. Co w tym takiego ciekawego? Law i Sienna jeszcze kilka lat temu byli parą (ostatecznie rozstali się w lutym 2011 roku).

Lunch z Jude Law w Rzymie. Okazało się, że widział mój wywiad z Sienną Miller!!! Pogratulował pomysłu i zapytał "co u niej?" - takie tam... - napisał Łukasz na FB.

Wpis Łukasza Jakóbiaka Facebook.com/lukaszjakobiak

jude law, łukasz jakóbiak Facebook.com/lukaszjakobiak

Miller i Law byli zawsze jedną z moich ulubionych show-biznesowych par. Musiałam więc poprosić Łukasza o więcej szczegółów:

Zapytał, jak wrażenia po wywiadzie ze Sienną. Spędziliśmy z nim pół dnia. Wieczorem dołączył do nas na party. Rozmawialiśmy o jego udziale w filmie "Gentleman Wager 2" - powiedział mi.

Sienna Miller w lipcu rozstała się z ojcem swojej córki, Tomem Sturridge'em. Jude Law od kliku miesięcy spotyka się z Phillipą Coan. A dla fanów związku Miller-Law jedno z moich ulubionych zdjęć pary :)

Jude Law, Sienna Miller PR PHOTOS

I fragment wywiadu Łukasza ze Sienną Miller i Bradleyem Cooperem. Całość możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Magdalena Terepka