Piotr Woźniak-Starak u boku Szulim stara się prezentować równie elegancko jak ona. A na co dzień? Będziecie zaskoczeni

Piotr Woźniak-Starak na oficjalnych galach u boku Agnieszki Szulim przynajmniej stara się prezentować równie elegancko jak ona. Okazuje się jednak, że narzeczony prezenterki na co dzień preferuje zupełnie inny styl. Podartych jeansów, które miał na sobie kilka dni temu, nie powstydziłby się niejeden trendsetter. Zobaczcie, jak wyglądał.

1.

Paparazzo zrobił ostatnio zdjęcia Piotrze Woźniakowi-Starakowi, gdy wsiadał do nowego auta Chevroleta Camaro Z28. Choć samochód z pewnością należy do luksusowych (jego cena to 250-350 tys. zł), nie on jednak nas najbardziej zaciekawił. Bardziej interesujący okazał się strój biznesmena. Tego dnia zaprezentował się w codziennej stylizacji, której trzon stanowiły podarte jeansy z czerwoną (!) podszewką. Do nich dobrał jeansową koszulę, którą założył pod biały T-shirt.

2.

Czerwona podszewka jest najwyraźniej jego ulubionym dodatkiem do spodni. W podobnych jeansach pojawił się u boku Agnieszki Szulim na rozprawie sądowej w grudniu 2014 roku.


3.
W jakim kontraście stoi jego codzienny strój z tym, jak prezentuje się na wielkich galach. Piotr Woźniak-Starak jest też fanem oryginalnych dodatków - zwróćcie uwagę na jego bransoletkę.

4.
Na oficjalnych imprezach wybiera, jeśli nie smoking, to chociaż elegancki garnitur. Taki właśnie miał na sobie na premierze filmu "Obywatel" w listopadzie 2014 roku. Wtedy biznesmen i Agnieszka Szulim po raz pierwszy oficjalnie pojawili się razem.


5.
Koszula założona do jeansów to najwyraźniej ulubiony zestaw Piotra Woźniaka-Staraka na mniej oficjalnie spotkania. Tak właśnie był ubrany na meczu TVP kontra TVN w sierpniu tego roku. Mimo wszystko - to wciąż nie były podarte jeansy z czerwoną podszewką.

6.

W gruncie rzeczy codzienny styl Woźniaka-Starka do złudzenia przypomina ten, który tak bardzo przypadł du gustu jego partnerce. Podarte jeansy to przecież jedna z ulubionych części codziennej garderoby Agnieszki Szulim.

7.
Prześledziliśmy też to, jak biznesmen ubierał się, gdy spotykał się z Natalią Klimas. Na oficjalnych imprezach, co dość oczywiste, wybierał bardziej eleganckie stroje (na zdjęciu po lewej na premierze Vody Collagen w marcu 2013 roku).

8.
Jednak zdarzyło mu się wystąpić też i w jeansach, ale założył do nich elegancką górę.


9.
A tak (po lewej) Piotr Woźniak-Starak prezentował się u boku swojej byłej dziewczyny, Alicji Bachleda-Curuś w 2004 roku na Turnieju Tenisowym Idea Prokom Open. T-shirt i jeansy również wtedy wydały mu się najlepszym wyborem na taką okazję.