Wojciech Mazolewski zdradzał Maję Sablewską z Natalią Rybicką? "Świat się dla niej skończył". Mamy komentarz stylistki

Muzyk zdradzał stylistkę z Natalią Rybicką? Takie informacje pojawiły się w środę w "Fakcie". Poprosiliśmy Sablewską o komentarz.

Pod koniec września media obiegła smutna informacja: po 4 latach rozpadł się związek Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego. Pojawiły się wówczas informację, że muzyk był niewierny. We środowym "Fakcie"ukazały się za to sensacyjne doniesienia na temat osoby, która podobno miała wpływ na rozstanie tej pary. Muzyk rzekomo zdradzał stylistkę z Natalią Rybicką.

Wojtek i Natalia poznali się wiosną podczas imprezy filmowej. Szybko między nimi zaiskrzyło i sprawy potoczyły się błyskawicznie. Nie poprzestali na jednym spotkaniu i spędzali ze sobą coraz więcej czasu, aż w końcu doszło to do Majki. Zachowywała się, jakby świat się dla niej skończył. Przez moment chciała nawet ratować ten związek - mówił jego znajomy w Fakt.pl.

Skontaktowaliśmy się z Mają Sablewską, żeby sprawdzić, czy te doniesienia są prawdziwe. Stylistka nie chciała ich jednak komentować.

Nie będę w ogóle na ten temat rozmawiała - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Maja Sablewska i muzyk jazzowy Wojciech Mazolewski byli parą od jesieni 2011 roku. W kwietniu tego roku (w dniu 35 urodzin stylistki) zaręczyli się, o czym opowiedziała w "DD TVN".

Zaręczyny były w Nowym Jorku. Było pięknie, działo się to kilkadziesiąt metrów nad ziemią, Empire State Bulding. W moje urodziny, romantycznie. To było jedyne miejsce, które chciałam zwiedzić - mówiła.

Natalia Rybicka (którą ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Excentrycy") ma 29 lat. W sierpniu 2013 roku to podobno bliska znajomość Borysa Szyca i aktorki była powodem rozstania z jego ówczesną dziewczyną, Zosią Ślotałą. Gdy w mediach ukazały się zdjęcia, na których widać było, jak odpoczywali na plaży, Ślotała była szczerze zaskoczona i zapewniła, że wciąż jest z aktorem. Wkrótce jednak para faktycznie się rozstała.

Zobaczcie, jak Sablewska jeszcze niedawno mówiła o zaręczynach.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Przeczytaj książki Maji Sablewskiej. Ebooki dostępne są na publio.pl >>

POLUB NAS